Grupa A (Rusija, S.Arabija, Egipat, Urugvaj) - Svetsko prvenstvo 2018. u Rusiji

Ko prolazi dalje!

  • Rusija

  • S.Arabija

  • Egipat

  • Urugvaj


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Русија веома лимитирана у нападу.
Да сам на њиховом месту-ја бих следећу тактику(тренинге) сконцетрисао на одбрану,одбрану и само одбрану
уз обавезни дупли,тродупли тренинг голмана.
Нека се сви играчи одрекну пола порције свог дневно оброка-а и да однесу то голманима.

Нисам знао да им и даље игра Жирков-Жирков бре,ево му је седа брада увелико,тај има 35+.

Све у свему,Руси исти ми-ако неког лопта погоди у главу-победа је ту :lol:

На Здоровје!

Šta tek reći za Ignjaševića? :D 39. godina puni sredinom jula :D
 
Vodi se priča o smanjenju reprezentacija iz Azije i Afrike, a FIFA odlučila da od 2026. proširi broj ekipa i bude ih 48. A kada pogledaš realno jedva da ima 24 reprezentacije koje mogu kvalitetno da odgovore izazovu. Idiotska odluka naravno, a posebno što imaju primer EP koji je povećanjem broja reprezentacija eksponencijalno izgubio na kvalitetu.

Hoće da uguraju Kinu i Indiju.

More people, more money.
 
Vodi se priča o smanjenju reprezentacija iz Azije i Afrike, a FIFA odlučila da od 2026. proširi broj ekipa i bude ih 48. A kada pogledaš realno jedva da ima 24 reprezentacije koje mogu kvalitetno da odgovore izazovu. Idiotska odluka naravno, a posebno što imaju primer EP koji je povećanjem broja reprezentacija eksponencijalno izgubio na kvalitetu.

Biznis. Više reprezentacija = više utakmica = više navijača = više prodanih karata = više prodanih dresova = više prodanih TV prava itd.... Prisustvujemo nažalost eri gde će fudbal uskoro dobiti potpuni znak jednakosti sa rečju biznis. Stvarno mi je drago što sam imao prilike da gledam zlatnu eru fudbala, od 90-ih pa do negde SP u Nemačkoj. Posle toga smatram da je fudbal otišao u khurac i put bez povratka.
 
Ma lakrdija. Treba reprezentacijama iz Afrike i Azije smanjiti broj mesta. Par dobrih južnoameričkih i evropskih reprezentacija je izostalo.

a najgore je što će im povećati broj. od 2026. će imati afrikanci 9 sa sadašnjih 5 i azijci 8 sa sadašnjih 4,5. a evropa i južna amerika će jedva dobiti jedno ili dva mesta više nego sad.
 
Kristalno je jasno da se sve to radi zbog para i višestruko veće zarade, a sve pod plaštom 'popularizacije' fudbala. Nego, meni je zanimljivo kako je u većini slučajeva mišljenje nas ljubitelja fudbala i sporta uopšte, u totalnoj suprotnosti od odluka koje donose glave koje se pitaju. Vrlo indikativno, imajući u vidu da mi želimo samo povećanje kvaliteta igre i uzbudljivosti takmičenja i ništa više.
 
Kristalno je jasno da se sve to radi zbog para i višestruko veće zarade, a sve pod plaštom 'popularizacije' fudbala. Nego, meni je zanimljivo kako je u većini slučajeva mišljenje nas ljubitelja fudbala i sporta uopšte, u totalnoj suprotnosti od odluka koje donose glave koje se pitaju. Vrlo indikativno, imajući u vidu da mi želimo samo povećanje kvaliteta igre i uzbudljivosti takmičenja i ništa više.

Razmazilo nas je to što smo svedočili vrhuncu ove igre i što sada svedočimo njenom padu.
 
Ja ne znam sto neki umanjuju znacaj ove utakmice i rezultata kao da Brazilci komentarisu.
Zadnji put kad je Srbija nekom dala 5 komada cini mi se da je bila Rumunija pod Anticem.
Onaj Golovin je pretrcao preko 12km danas, namestio dva gola i dao jedan iz slobodnjaka - odlican igrac.
Mislim da ce da razbiju i Egipat ladno i idu dalje zajedno sa Urugvajem.
 
Ми много запостављамо неки Египат и све те ..аутсајдере и СТРАСТ тамошњег становништва за фудбалом.

Тамо-мало,мало па стотине мртвих навијача на сваком јачем дербију.
не приведених,не повређених,неее
него МРТВИХ.

а та популација је јака..у експанзији..знаш оно:
-немој да бригаш
живот се стара
док буде људи
биће и пара-

Е,управо тако размишљају тренутни "фудбалски" Ротшилди,Илуминати,Сороши и њима слични.

Какав квалитет фудбала?
Чему служи квалитет?
то било некад давнооооо :D
 

Back
Top