Grad je unistio ogromne povrsine pod usevima a na TV ni reci o tome!

Ubijace i saveznike i protivnike i poplave, suse, zemljotresi, al nekima ce biti teorije zavera.
Necete imati nista i bicete srecni.

Ko goveda na farmi
Ne znam za suse, ali znam da su namerno izazivali poplave....pazi kad to znam...ne znam zasto , ali znam da jesu....moze biti nestrucnost, to mi zao sto nisam iskoristio dan dva , ali to bi meni islo iz slobodnih dana, da proverim da li je nesposobnost ili namera odozgo....

Ljudi su sretni kad nemaju nista...to je sigurno...nemaju strahove a imaju i da jedu i da piju....i da osecaju..
 
Neko reče da je bilo na TV da Republika Srpska tj Bosna mora da gadja gradonosne oblake da ne bi dosli u Srbiju.
Oblake koji se pojavljuju u roku od nekolko desetina minuta kao da putuju hipersoniočnom brzinom do Srbije.
...................................................................................................................................................................................
Najbitnije je osiguranje jer ni bogate zemlje ne gadjaju manje gradonosne oblake jer se onda remeti klima na drugom kraju zemlje, nastaje susa i vrućina koja opet na drugi način unistava useve.
Setite se kao je prvenstvo u fudbalu u nemačkoj prošlo bez padavina na stadionima a na drugim krajevima zemlje bile opasne provale oblaka.
 

Back
Top