Filmovi sa najlepšim završetkom

Sensei

Master
Moderator
Poruka
67.589
Koji se završetak filma vama najviše svideo ili ostao u lepom sećanju?

Ja se sećam

'Potraga za srećom' (2006) -The Pursuit of Happyness

BB1bheY7.jpg

Lik Vila Smita očajnički pokušava da sredi svoj život uzimajući neplaćeni staž u brokerskoj firmi nakon što je izgubio životnu ušteđevinu. Žena ga napušta, on gubi dom, a on i sin ostaju bez krova nad glavom. Na kraju filma, sve se isplati kada mu firma ponudi posao sa punim radnim vremenom.
 
Drive Angry mi je omiljen po potpuno nestandardnom ali i ocekivanom kraju, gde se ustvari i otkrivaju svi detalji koji prate film. Nije neki umetnicki biser ali moze da se gleda, mada je kejdz uvek za gledanje, dopada mi se kako glumi.
Green mile mi je takodje sjajan, Forest Gump, iako se zavrsavaju pomalo tuzno ali i bajkovito.
 
Poslednja izmena:
mislio sam na to da si zadovoljan kako se film završio
Generalno se vecina filmova zavrsava na dva nacina- ili junak pobedi ili ga ubiju/uhapse/ostave, zavisi od zanra.
Zato gledam kompletnu sliku samog kraja filma kao kresenda prethodno odgledanih 2 sata (+/-). GoT je kao serija imala neverovatan i neocekivan kraj ali nije ostavilo neki utisak na mene....
 
Generalno se vecina filmova zavrsava na dva nacina- ili junak pobedi ili ga ubiju/uhapse/ostave, zavisi od zanra.
Zato gledam kompletnu sliku samog kraja filma kao kresenda prethodno odgledanih 2 sata (+/-). GoT je kao serija imala neverovatan i neocekivan kraj ali nije ostavilo neki utisak na mene....
srećan završetak ne mora da bude i najleši završetak. Ideja lepog završetka mi je da se nakon odgledanog filma dobro osećaš
 

Back
Top