exit ili guča???

AntunTun

Veoma poznat
Poruka
10.535
Gucha je dno dna, trubache cenim, nishta preterano al mogu uz njih da rsam. Ipak cela priča mi je odvratna, sav taj pijani šljam, pomalo mi liči na Ravnogorski trip. I treba tako da bude, Guča je oduvek bila stecište džibera, maltene uporište, visoko u planinama. Ne znam dal je neko bio pre 20 godina al to je tada bio vašar, prodavala se plastika i džins iz slovenije, stoka itd. To je jedno od mesta na kojima si 90 ili čak 89 da kupiš kokardu i slične fore, jedeš pečenje i piješ dok ne padneš. Nešto kao svadba samo puta 20!!!! E a onda je došao kapitalizam, i otvorili smo se ka Evropi. Sada je to nešto potpuno drugačije, 10 dana ludog provoda! Čekajte samo da Englezi namirišu pečenje, ima da se teturaju kaldrmom ko pijana prasad, a mi ćemo sedeti u hladu i ubirati plodove svoje tradicije. Malo sam odluto...
U Guči se mreste sharani, a na exitu lososi.

gost 169292

Aktivan član
Poruka
1.363
Ma ni jedno, volim stranu muziku ne volim nasu, ali ne idem na exit, niti zelim da idem na gucu, sljam, sljamova iz evrope dolazi tamo jer je njima to veoma jeftino i zbog toga dolaze kod nas da se izivljavaju, ma uzas!

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.