Euromedik prevaranti

Belgradeboy

Elita
Moderator
Poruka
15.413
Vodio sam majku kod lekara u Euromedik. Zakazali neki paket pregleda, jer je jeftinije nego pojedinačno. Prilikom plaćanja platimo 2 000 manje. Bilo nam cudno placamo manje nego sto treba. Posle pregleda trebalo da se doplati to sto je bilo manje. Dobro ajde mislim se nije strašno ipak treba da bude cena paketa zakazanog pregleda. Kad ta doplata uz neki popust 20 % jos skuplje nego sa punom cenom paketa. Pitam kako sad skuplje kad je sa celim paketom manje. Naplatili ste manje. Ona sestra nam se razdrala pa vi ste gledali koliko placate sto niste rekli. Ja kazem pa pregled je zakazan kao paket jer nam je tako jeftinije. Ne znam zasto ste naplatili manje. Ovo ne bi bilo strasno da kad treba majku u Bg vodim kod njih godinama. Uvek je bilo sve ok do sada. Strasno kakva kradja. Sad smo mi krivi sto smo im dali manje para nego koliko je prvobitno trebalo da se plati. Niko nije lud da placa više ako ne treba.
 
Sad smo mi krivi sto smo im dali manje para nego koliko je prvobitno trebalo da se plati. Niko nije lud da placa više ako ne treba.
u stvari da.. jesi kriv :D
tako su i meni svojevremeno rekli kad sam isao da se zalim na racun za komunalije koji je bio nesto drasticno uvecan i zenska mi ladno kaze, "a zasto se nisi zalio prethodnih meseci kad ti je bio znatno smanjen"? :D
a oni su bili napravili neku gresku pa su je posle nivelisali :D

hocu da kazem da je ona u pravu..ako se ne zalis kad ti traze manje nego se pravis lood, sta ima da se zalis kad ti traze vise.
da si u startu rekao da uzimas paket i da ti naplacuju manje nego sto je receno ne bi imao tu dodatnu naplatu.
 
A poenta je pregled, lekarski. I tako, ja platim i završim u bolnici sa izvadjenom žućkom jer nijedan plaćeni urolog nije znao da izleči upalu, najobicniju, pa tri dana ležim pod infuzijama umesto kutije antibiotik.... I isto ih nije sramota, moralnih principa.... Ili **** ti njihove cene i preglede kad su glupi, nepismeni i nemoralni, ali imaju svoje udruženje da brane kriminal od naroda
 
Poslednja izmena:
u stvari da.. jesi kriv :D
tako su i meni svojevremeno rekli kad sam isao da se zalim na racun za komunalije koji je bio nesto drasticno uvecan i zenska mi ladno kaze, "a zasto se nisi zalio prethodnih meseci kad ti je bio znatno smanjen"? :D
a oni su bili napravili neku gresku pa su je posle nivelisali :D

hocu da kazem da je ona u pravu..ako se ne zalis kad ti traze manje nego se pravis lood, sta ima da se zalis kad ti traze vise.
da si u startu rekao da uzimas paket i da ti naplacuju manje nego sto je receno ne bi imao tu dodatnu naplatu.
Ko hoće da plati više ako već zna da treba da plati više od trenutno manje? Zato se nisam odmah žalio. Otkud znam šta će da rade na pregledu i da li uopšte treba nesto doplatiti.
 
Tako nama zena u menjacnici racun za fiksni prebaci na racun Epsa.Iskljuce telefon.Nisu neke pare a telefon se nekoristi.Vec sto tih para nema ni na racunu za srtruju.Tih 600 i nesto dinara nema nigde.Htela ja da teram ali nemam vremena.Nije do para vec do principa
 
srpija lopovija..
Većih prevaranata i lopova nisam video. Pa ni Alibaba vam više ne šalje pakete bez desetostruke poštarine u vrednosti pošiljke.
Nije to do carine, pandurčina, poštarčina, političarčića...Provaljeni ste i pročitani kojekude.
Raja je lopov najveći. Kradu budućnost i zadužuju svoje potomke..daj menE danasKE a zabole me za sutra..do raje je..pogan najgora!
Pismo mi iz NL putuje po mesec ipo..Misle ima para unutra.
Odlazim u oktobru, po zadnji put, iz ove vuçiçebine i ne vraćam se više ni kosti da ostavim. Samo da rasprodam nekretnine, isključivo strancima, muslimanima..za njih ispod cene..srpima nikako i nipošto.
Kud se rodih ovde..praunuk solunaca..eeeee
Tu je ostalo još mooožda 10% Ljudi, ostalo je bagra najgora.
 
Poslednja izmena:

Back
Top