Ej Seki Seki tako ti alaha

e ovo leto smo moja drugarica i ja shvatile da ne mozemo da budemo sponzoruse.
upoznali smo na plazi u ohridu nekog lika koji drzi otprilike sve klubove u makedoniji, ima para ko blata i poznaje sve bitne face.. bilo je ok druziti se s njim, sve dok nije to preslo granice drugarstva..
posle nekog vremena, poceo je otvoreno da se nabacuje i da nudi kule i gradove. pritom nije ni ruzan, ni star..
nas dve smo se okrenule i nikad se vise na tu plazu nismo vratile.
tako da, mogu da tvrdim da to nikad ne bih bila sa nekim ako me ne privlaci, samo zato sto ima para.

Jos ste mlade. Ima vremena :zper:
 
Ja obožavam da poklanjam, ako pronađem prikladan poklon. Ali što je najgore nikad ne iskoristim prednosti koje donosi taj poklon, već samo želim sve da zadržim na potpuno prijateljskom odnosu. Moram početi normalno razmišljati :mrgreen:

Znači, ti mu dodješ šta? Radodavalac? Baš lep naziv, mada malo trapavo sklepan... i ja sam jako darežljiv, inače, ali ne vidim kakve on veze ima sa kurrvom, baš je lepo biti velikodušan i darežljiv.:):)
 

Back
Top