Двобој Чанак - Шешељ: "Понеси пиштољ да решимо то!" Прогнозе?

Из чега закључујемо да је ћопаво новосадско Крме обична Чкапи? :zcepanje:
mislim ne zaključujemo preko crnjanskog samo, može to da se zaključi preko mnogih stvari da dva krmca nikad neće da se obračunaju već oba čekaju da "drugi prvi počne"
 
mislim ne zaključujemo preko crnjanskog samo, može to da se zaključi preko mnogih stvari da dva krmca nikad neće da se obračunaju već oba čekaju da "drugi prvi počne"
Можда, али је факат да је новосадско Крме прво подвило реп! :)
 
Како је возио дијабола мотор, не би ме чудило да не жели још адреналина на двобоју !
Па тешко да је тако! Од тог адреналина, ћопаће заувек до неког његовог 29. новембра,
познатог у народу као "дан свињокоље"! z:)
Тешко да му се још "адреналинише"...
 
Па тешко да је тако! Од тог адреналина, ћопаће заувек до неког његовог 29. новембра,
познатог у народу као "дан свињокоље"! z:)
Тешко да му се још "адреналинише"...

Ne bi ja potcenjivao takvu dijabolu !
 
Новосадски чанколиз Ненад, изазвао је на двобој пиштољима војводу Војислава!

У свом бурном животу, велики руски песник ПУШКИН, изашао чек на 29 двобоја
пиштољима - Какве су прогнозе "Крстиног" пућанстава у вези исхода у случају
ове модерне обнове славног аристократског обичаја у Србији?


За кога ће навијати "Крстина" публика? :think:
https://www.novosti.rs/c/vesti/poli...i-pistolj-resimo-canak-izazvao-seselja-dvoboj
Понеси пиштољ да решимо то, Чанак изазвао Шешеља на двобој
61803_s123_f.jpg

ПРЕДСЕДНИК Лиге социјалдемократа Војводине Ненад Чанак, гостујући у Јутарњем програму
ТВ Хепи код Миломира Марића, позвао је лидера радикала Војислава Шешеља на двобој,
поручивши му да бира оружје...

- Говорим врло озбиљно! Та гомила смећа, од Шешеља и Бокана па надаље, себе представља као
не знам какве интелектуалце националне оријентације. Они су увреда и за интелектуалце и за нацију...
Да их видим, све те делије и јуначине без бадигардова... Ево, господо, бирајте оружје,
'ајде да то решимо једном заувек!
-
рекао је Чанак.

Prase protiv krmeta.
 

Back
Top