Dve reči : Volim te.....

E zezam se. Al kako nekome koga tek upoznas da kazes da je volis. U tom kontekstu gde postoji ta neka moralna osuda i srtni greh ako je nekad ostavis, ili ona tebe. Imaju razlicite vrste ljubavi. Bzvz mi to. Ljubav se grqei vremenom. Ljubav je neraskidiva povezanost. Kada shvatis da se ne rqdi vise ni o tebi ni o njok vec o tom korenu koji ste pustili.
Ko se tu zqpravo igra s tom ljubavlju i volim te?

Sve ostalo je simpqticno, drago, lepo, ispunjene emocije i me vidim zasto trebq da se kocim i razmisljam da li da izgovorim to ili ne. Bitldjus bitldjus bitldjus
 
Isto kao i s tim pravilima oko placanja pica. Koje nyesra. Nesigurna osoba u sebe, ne zna sta ce samnom, pa se onda hvata procedure koje je naucila u zivotu. Jer ne ume da se prepusti. Plati da se osetim da vredim kao zensko. Ili ovaj da casti da pokaze da je musko.
Isto je i s volim te.
Tako se to radi, tako se to kaze, tako smo mi sigurni, tako ide zivot u svojoj monotonosti, tako su nas ucili i tako cemo ostati mali ljudi koji se hvatamo proverenog. Folklor. Eo cvet. Uzmi, oseti se posebno. Nemoj slucajno da pomislis sto samo svoje vreme delim s tvojim nesto znaci samo po sebi. Nista ne cujem dok ne kaze magicnu rec. Osmeh lazan, gorak, ljudski zeli kontakt i daje cvetak. Poput bogomoljca kad bogomoljki trlja antene.
 

Back
Top