Quantcast

Dušeci 😀

limunada

Elita
Poruka
16.182
Čini mi se da nema ove teme.
Kupujem spavaći krevet sa dušekom i dok se nisam bavila ovom temom,nisam ni znala da ima hiljadu vrsta duseka...te neki sa zicanim jezgrom,te sa memorijskom pjenom,te sa nekakvim dzepovima..A o cijenama da ne pricamo...od 250 eura pa na dalje.
A nikako ne znam kako da znam koji je kvalitetan,osim po cijeni.A to vjerovatno nije uvijek mjerilo.
Na kraju mi je ostao izbor između "Simpovih" i "Jiskovih".Ima li ko iskustva s njima?

limunada

Elita
Poruka
16.182
Jiskovi. Dobri su i dušeci od memorijske pene.
U jisku je sad snizenje 50% i opet nisu bas jeftini.A ima bar desetak vrsta tih sa memorijskom pjenom.
Ali prvo moram i krevet da nadjem.🙂
Problem mi je soba koja je mala i uska.Krevet dimenzija 160×200 bi stao i to da vise nema prostora,a iznad glave bi bio prozor,pa mora i to uzglavlje da bude nize.

Manastirka

Veoma poznat
Poruka
10.371
U jisku je sad snizenje 50% i opet nisu bas jeftini.A ima bar desetak vrsta tih sa memorijskom pjenom.
Ali prvo moram i krevet da nadjem.🙂
Problem mi je soba koja je mala i uska.Krevet dimenzija 160×200 bi stao i to da vise nema prostora,a iznad glave bi bio prozor,pa mora i to uzglavlje da bude nize.
Ne valja da ti prozor bude iznad glave! Ja recimo i zimi spavam sa poluotvorenim prozorom.Uzglavlje neka ti bude bar sa druge strane kreveta.Ako si u situaciji, kupi i jastuk od memorijske pene.Ili kad budeš u prilici.Jedno,po jedno!

limunada

Elita
Poruka
16.182
Ne valja da ti prozor bude iznad glave! Ja recimo i zimi spavam sa poluotvorenim prozorom.Uzglavlje neka ti bude bar sa druge strane kreveta.Ako si u situaciji, kupi i jastuk od memorijske pene.Ili kad budeš u prilici.Jedno,po jedno!
Ne moze drugacije.Sa druge strane su vrata.A ne mogu ni po sirini sobe da postavim krevet jer je siroka svega 2 metra i 10,a svi kreveti su duzi od 2m.Racunaju se i obodi kreveta,ne samo dimenzije duseka.Znaci,ostaje mi samo smjer prozor-vrata.🙂

gost 243178

Veoma poznat
Poruka
12.092
Ja imam memory foam IKEA, koštao je oko 280 evra. Prodavačica me je pitala koliko nas spava u krevetu i koliko imamo kila - ja sam htela da uzmem tvrdi, a ona je preporučila mekši, ne sećam se zašto. Znam da tebi IKEA nije varijanta, ali u jednu stvar sam sigurna: pena je bolja od žice, sve sam isprobala... Sada sam prezadovoljna.

limunada

Elita
Poruka
16.182
Ja imam memory foam IKEA, koštao je oko 280 evra. Prodavačica me je pitala koliko nas spava u krevetu i koliko imamo kila - ja sam htela da uzmem tvrdi, a ona je preporučila mekši, ne sećam se zašto. Znam da tebi IKEA nije varijanta, ali u jednu stvar sam sigurna: pena je bolja od žice, sve sam isprobala... Sada sam prezadovoljna.
I ja mislim da je ta pjena bolja od zice.Zicani vec imam i nije nesto udoban.

limunada

Elita
Poruka
16.182
Ovaj drugi ti je bolji, ovako izdaleka gledano, bez zelje i mogucnosti da se zatrcim u ekran i skocim u njega.:p
🙂
Meni se svidio na prvi pogled.Mada ne znam kakav je kvalitet duseka.Samo nemam sobu za njega.😕
Kad arhitekte prave planove da je hodnik veci od sobe.Mislim da samo ja imam takav stan gdje je hodnik ogroman,a soba duplo manja.A ne mogu spavati u hodniku.😀

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.