Društvene norme za dejting

Tražite savete od ovog lika z:mrgreen:

694

jel to neki instruktor voznje :think: da ga preispitamo prometne znakove
 
jel to neki instruktor voznje :think: da ga preispitamo prometne znakove
Andrew Tate. Svetski prvak u kickbox-u nekoliko puta ali niko ga ne zna po tome već po tome što širi spiku kako se muškarci trebaju ponašati u 21 veku. Alfa mužjaci, rad na telu, rad na biznisu, stay away from hoes. Pa deli savete kakve žene su za brak i tako te gluposti. Pa bio optužen za human trafficing ali nisu ništa dokazali i pala optužnica. To je bilo da mu unište reputaciju pošto je postao ultra popularan među mladima.
 
Andrew Tate. Svetski prvak u kickbox-u nekoliko puta ali niko ga ne zna po tome već po tome što širi spiku kako se muškarci trebaju ponašati u 21 veku. Alfa mužjaci, rad na telu, rad na biznisu, stay away from hoes. Pa deli savete kakve žene su za brak i tako te gluposti. Pa bio optužen za human trafficing ali nisu ništa dokazali i pala optužnica. To je bilo da mu unište reputaciju pošto je postao ultra popularan među mladima.

aaaaaaaaaa zato ga ne znam, nisam vise mlada i ne fasciniraju me takvi paunovi :zkez:
 
aaaaaaaaaa zato ga ne znam, nisam vise mlada i ne fasciniraju me takvi paunovi :zkez:
Ma da, širi se kako ima preko 20 luksuznih automobila. Pun je sebe neviđeno. Ima brata Tristana koji je poznat samo zato što mu je brat. I on je pun sebe i imaju neki njihov podcast gde obavezno puše tompuse i palamude. Otac im je bio šahista, nije baš toliko poznat ali je opet znan među šahistima.
Lovu je zaradio preko cam girl pošto je to nekada bilo jako popularno. Hot ribe ćaskaju sa nekim paćenikom iz amerike i oni im šalju keš. On se tu dosta ovajdio. Posle pokrenuo svoj biznis i eto, sad je milioner.
 
Он је по мени барем промашај. Сам ми по себи изгледа злонамерно
Сви ти припадници "маносфере" су за мене промашај. А овај лик поготово. Лицемјерно је жене називати к-ријечју а у исто вријеме флексати како ти око себе имаш харем, како си баја и сл. Па шта си ти ако не мушка к онда.
 
Сви ти припадници "маносфере" су за мене промашај. А овај лик поготово. Лицемјерно је жене називати к-ријечју а у исто вријеме флексати како ти око себе имаш харем, како си баја и сл. Па шта си ти ако не мушка к онда.
Тачно тако, још је он имао као неку "школу хаслеризма" колико ја знам. Лицемерно и врло, да не кажем дебилизам
 

Back
Top