Додик поручио Џаферовићу и Комшићу: Мило ми је што вас више нећу гледати

JankoTheGreat

Buduća legenda
Poruka
27.326

Додик поручио Џаферовићу и Комшићу: Мило ми је што вас више нећу гледати​

Након данашњег засједања сједнице Предсједништва БиХ, српски члан Предсједништва Милорад Додик опростио се од Шефика Џаферовића и Жељка Комшића, ријечима: "Мило ми је што вас више нећу гледати".

Милорад Додик -

Милорад Додик

Подсјећамо, у Сарајеву је данас одржана сједница Предсједништва БиХ на којој су Џаферовић и Комшић одбили да се у дневни ред уврсти Додиков приједлог да се Предсједништво одреди према неуставном понашању Кристијана Шмита и да се удаљи из БиХ у свјетлу чињенице да је БиХ пред добијањем кандидатског статуса.

О приједлогу се није ни расправљало.
Џаферовић и Комшић одбили су и приједлог српског члана Предсједништва БиХ да на дневни ред сједнице буде уврштен приједлог о приступању БиХ иницијативи "Отворени Балкан".

Одбили су и приједлог да се у дневни ред уврсти усвајање нацрта основе за вођење преговора ради закључивања међудржавног уговора између БиХ и Србије о изградњи гасовода "Нова источна интерконекција БиХ и Србије" на правцу граница Србија-БиХ-Бијељина-Бањалука-Приједор-Нови Град.

ВИЈЕСТИ ИЗ ИСТЕ РУБРИКЕ


https://www.rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=491655
 

Back
Top