"Distanciranje od Rusije za Srbiju nije pitanje izbora nego opstanka"

Koje Srbe je ubijala EU Leta Gospodnjeg 1976. recimo?

Није никад ни једног. ЕУ је имагинарни појам, исто као и Нацистичка Немачка, која није никада никога убија, нити може. Научи се нормалном дијалогу, немој да се правиш као да не разумеш језик којим говориш. Ако те занимају тачни датуми када су убијани Срби, отвори тему о томе, а немој јефтино да провоцираш жртве злочина на националној основи.
 
Energetski položaj Srbije je veoma osetljiv zbog toga što je NIS svojevremeno predat Rusima. Mi smo zbog toga u najtežoj poziciji u Evropi. Zato se oko toga mora biti veoma obazriv.
Nije samo NIS, kako se snalazilo pre prodaje ? Niko nije video zvanican ugovor Vucic - Putin o povoljnoj “ bratskoj ceni “ gasa. Kako se snalaze Balticke zemlje koje su prekinule uvoz. Mislim da je problem veci tj. dublji. Rusija ima instaliran/razgranat ogroman sistem politickog i siguronosnog uticaja u Srbiji koji svakako koristi za svoje interese. To je rezultat one vojne parade 2014 u Bgd. Vucic bi se rado izmigoljio iz celicnog “bratskog “ zagrljaja ali to je veoma, veoma opasno.
 
Nije samo NIS, kako se snalazilo pre prodaje ? Niko nije video zvanican ugovor Vucic - Putin o povoljnoj “ bratskoj ceni “ gasa. Kako se snalaze Balticke zemlje koje su prekinule uvoz. Mislim da je problem veci tj. dublji. Rusija ima instaliran/razgranat ogroman sistem politickog i siguronosnog uticaja u Srbiji koji svakako koristi za svoje interese. To je rezultat one vojne parade 2014 u Bgd. Vucic bi se rado izmigoljio iz celicnog “bratskog “ zagrljaja ali to je veoma, veoma opasno.
Da, mi zapravo još uvek ne znamo ko je naredio Đinđićevo ubistvo, ali prilikom predaje NIS - a je bilo pretnji, javno uvijenih, a tajno ko zna.
 
Da, mi zapravo još uvek ne znamo ko je naredio Đinđićevo ubistvo, ali prilikom predaje NIS - a je bilo pretnji, javno uvijenih, a tajno ko zna.

Kako ne znamo ?
Čemu mistifikacija ?
To neka Legijina taktika da izađe ranije ?

Zoki je muški priznao neka muški i odrobija.

Đinđića je ubio onaj kome je najviše zasmetao. Taj je i plan napravio.
 
Nije samo NIS, kako se snalazilo pre prodaje ? Niko nije video zvanican ugovor Vucic - Putin o povoljnoj “ bratskoj ceni “ gasa. Kako se snalaze Balticke zemlje koje su prekinule uvoz. Mislim da je problem veci tj. dublji. Rusija ima instaliran/razgranat ogroman sistem politickog i siguronosnog uticaja u Srbiji koji svakako koristi za svoje interese. To je rezultat one vojne parade 2014 u Bgd. Vucic bi se rado izmigoljio iz celicnog “bratskog “ zagrljaja ali to je veoma, veoma opasno.
Imali su i nemci sporazum sa rusima oko gasa ali od kad im je naredjeno da ga nemaju smrzavaju se...a mi nikad necemo poverovati u bajke da rusi sami sebe bombarduju da bi izazvali nuklearnu katastrofu i da je ok uvoditi sankcije ruskim mackama i Cajkovskom tako da dzaba ti prica...kako se sami sebe ne gadite
 
Друга ствар је када се каже "читав свет је против Русије". И то је тачно када се онако арогантно, па и шовинистички под читавим светом подразумевају само западне земље,
ma rusija ce da vlada svetom, samo neka haluciniraju, mi smo im obznanili, pa neka vide... kojem ce se carstvu prikloniti
 

Back
Top