Дељење жена (сексуални облик)

nijevaljda

Zainteresovan član
Poruka
147
Прочитао сам на форуму да мушкарци позајмљују своје жене другим мушкарцима за сексЈа сам нежна душа и уплашим се када тако нешто прочитамДа ли мислите да је ово нормално или ненормално?
Дељење жена је сексуални облик и подразумева дељење своје жене, партнера или девојке са другим мушкарцем у сврху сексуалног односа. Дељење жене не треба мешати са полиаморијом.
 
У дељењу жена, два (или више) мушкараца деле једну жену. Један је стални партнер жене, други је доведен ради секса. Такође му је дозвољено да се забавља са женом, уз обострану сагласност ње и њеног партнера. Цела ствар звучи као тројка са два мушкарца и женом. Разлика: жена је у вези са једним од њих и тражи додатног сексуалног партнера - за своје задовољство.
 
Свако мора сам да одлучи коме се нешто свиђа и коме жели да то проживи. Важно је само да у дељењу жена, као и свим другим врстама сексуалних игара које укључују више од две особе, нема места за игре моћи. Поштујте једни друге и уверите се с времена на време да су сви добро. Наравно, најважнија ствар код оваквих сексуалних пракси, и то треба да буде јасно, јесте да се сви заштите од полно преносивих болести.
 
Прочитао сам на форуму да мушкарци позајмљују своје жене другим мушкарцима за сексЈа сам нежна душа и уплашим се када тако нешто прочитамДа ли мислите да је ово нормално или ненормално?
Дељење жена је сексуални облик и подразумева дељење своје жене, партнера или девојке са другим мушкарцем у сврху сексуалног односа. Дељење жене не треба мешати са полиаморијом.
Ti kao nevina dusa imas probleme da shvatis ljude koji nijesu nevini u dusi tj ljude koji su prosli sve i svasta i imaju pored tvojih iskustava i mnoga druga.
Ali ako to ljudima donosi zadovoljstvo zasto da ne. Nije svugdje planina dje je zensko rijetkost pa da ti razbiju glavu ako je samo pogledas. I nijesu svi odrasli na jesenjinu pa da stvore ideju romanticne ljubavi
 
Прочитао сам на форуму да мушкарци позајмљују своје жене другим мушкарцима за сексЈа сам нежна душа и уплашим се када тако нешто прочитамДа ли мислите да је ово нормално или ненормално?
Дељење жена је сексуални облик и подразумева дељење своје жене, партнера или девојке са другим мушкарцем у сврху сексуалног односа. Дељење жене не треба мешати са полиаморијом.

Postoji više razloga, npr. jedan od kojih se ako se neko loži na trojke. Trojka jeste deljenje.
 

Back
Top