DA LI U BRAKU,ZENA MOZE DA ODBIJE SEKS SA MUZEM ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Cuo sam od dosta muskaraca,kako su na neki nacin prevareni,od strane svojih supruga.O cemu se u stvari radi.Kako kazu,devojke dok se zabavljaju sa svojim
deckom,u svako doba su raspolozene za seksualne odnose.Medjutim,kada se brak (posle godinu ili dve) sklopi pred maticarem,odjednom pocinju da gube volju
da svako vece pre spavanja,seksualno zadovolje svog zakonitog partnera - muza.U te svrhe,iznose razlicite glupe razloge.Te umorne su od posla,danas je bila
velika vrucina,pa necemo valjda svakoga dana seks itd.itd. I...sta da radi taj jadnicak,koji se samo zato i ozenio,da bi imao svake noci zenu,da zadovolji svoj seksualni
nagon.Zasto zene pre braka,toliko glume,samo da bi se udale,a kada se udaju...onda im seks,nije najvaznija stvar u zivotu.Problem je bas u tome,sto je nama
muskarcima,seks ZAISTA NAJVAZNIJA stvar u zivotu.I sta treba taj prevareni muskarac da radi,kada njegovoj zeni,seks u braku,nije najvaznija stvar u zivotu.!
 
Ne moze da odbije,ako postoji bracni Ugovor,koji regulise materijalnu stranu,ali i regulise pitanje obavezne bracne obaveze.Koliko je seksualnih
kontakata mesecno predvidjeno,toliko mora i da omoguci svom suprugu.Zena ne mora u tim snosajima da ucestvuje aktivno,ali PASIVNO mora.!
Idem odmah ovo da pokazem mojoj zeni!
 
Ko sastavlja bračni ugovor u kojem je matematičkom formulom izvučeno koliko sexa nedeljno/meečno/kvartalno/fiskalno treba biti, i ko ima mozga a takav ugovor potpisuje?
I, čisto, kuriozitetno, u tom i takovom ugovoru, koliko je tačno muž obavezan da daje ženi para? Mislim, ono, kolko para tolko muzike?
E vala a svaki put pomislim da sam već sve idiotluke u životu videla :zcepanje:
 
Ne moze da odbije,ako postoji bracni Ugovor,koji regulise materijalnu stranu,ali i regulise pitanje obavezne bracne obaveze.Koliko je seksualnih
kontakata mesecno predvidjeno,toliko mora i da omoguci svom suprugu.Zena ne mora u tim snosajima da ucestvuje aktivno,ali PASIVNO mora.!
Ti nemas pojma sta pises ili se praviš da nemaš
Postoji Pravilnik za postavljanje sadrzaja Blogova koji treba da se postuje.
https://www.krstarica.com/info/pravilnik/

Ivaj blog pun diskriminacije i predrasuda se zakljucava
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top