Da li stvarno toliko volimo fudbal?

Da li nam treba nacionalni stadion?

  • Da

    glasova: 0 0,0%
  • Ne

    glasova: 9 100,0%

  • Ukupno glasova
    9
Sad me zanima da li ga baš toliko volimo i kakva je svrha kad već ogromnih stadiona imamo?
Имамо само један велики стадион који треба да се реновира. Није изградња националног стадиона проблем, већ његова локација ван града. Мислим да ће бити нерентабилан и доживеће судбину Деле Алпија у Италији.
 
Reče predsednik naše države da će se graditi nacionalni stadion (i pri tom naravno potrošiti grdne narodne pare) jer građani vole da gledaju fudbal.
Sad me zanima da li ga baš toliko volimo i kakva je svrha kad već ogromnih stadiona imamo? Reprezentacija može da igra gde i do sada.
Treba li nam to?
Ајмо искрено, критиковали би га и да сад одустане од стадиона.
 
Reče predsednik naše države da će se graditi nacionalni stadion (i pri tom naravno potrošiti grdne narodne pare) jer građani vole da gledaju fudbal.
Sad me zanima da li ga baš toliko volimo i kakva je svrha kad već ogromnih stadiona imamo? Reprezentacija može da igra gde i do sada.
Treba li nam to?
Igrao sam kad sam bio mladji i mali i veliki fudbal,ali nisambas zaljubljenik da ga gledam posto poto.
 
Reče predsednik naše države da će se graditi nacionalni stadion (i pri tom naravno potrošiti grdne narodne pare) jer građani vole da gledaju fudbal.
Sad me zanima da li ga baš toliko volimo i kakva je svrha kad već ogromnih stadiona imamo? Reprezentacija može da igra gde i do sada.
Treba li nam to?
U svakom gradu,pa i manjim mestima su nasi tereni u visem nivou.Mislim da uopste nije bilo potrebno graditi neke senzacije i trositi narodne pare.I kao sto sam pisao ranije,nas fudbal je na slabom nivou da bi im se gradilo nesto graciozno.Treba to da se isplati kasnije,a kako ce kada nasi ne mogu da prodju ni grupe takmicenja,lige sampiona i evrolige.Treba igrati duze u tim takmicenjima d bi se zaradile pare i da nasi takozvani navijaci ne prave probleme na stadionima,pa klubovi budu kaznjavani.
 
Pozdravljam ideju da i ako bude takav neki stadion (koji me ama bas nicim ne zanima, i ne smatram da bas toliko treba pored svih problema koje imamo sa realnim zivotom u ovom gradu), dakle pozdravljam ideju da bude van grada.

Zapravo, mislim da bi bilo neuporedivo bolje da ne bude ni u okolini Beograda, nego u nekom drugom mestu u srbiji gde ima manje zaposlenih i gde je nerazvijeno.... tako da ljudi mogu da imaju posao/zaposlenje i da sportisti mogu opusteno bave svojim sportom van Beograda, da iznajmljuju gde ce da stanuju i time pospese srpsku privredu u nerazvijenijim krajevima.

A mozda bi se i svi mnogo bolje osecali u takvoj sredini.
 
Reče predsednik naše države da će se graditi nacionalni stadion (i pri tom naravno potrošiti grdne narodne pare) jer građani vole da gledaju fudbal.
Sad me zanima da li ga baš toliko volimo i kakva je svrha kad već ogromnih stadiona imamo? Reprezentacija može da igra gde i do sada.
Treba li nam to?
Po meni bolje da se uložilo u Marakanu i Jna.
Takođe ne mogu da shvatim izgradnju novih stadiona u zemlji. Zbog koga ? Ko to sem rodbine i prijatelja fudbalera gleda fudbal na stadionima u našoj zemlji? Mislim da se taj novac može investirati u korisnije stvari u zemlji.
 
Po meni bolje da se uložilo u Marakanu i Jna.
Takođe ne mogu da shvatim izgradnju novih stadiona u zemlji. Zbog koga ? Ko to sem rodbine i prijatelja fudbalera gleda fudbal na stadionima u našoj zemlji? Mislim da se taj novac može investirati u korisnije stvari u zemlji.

Oba ova stadiona treba da prestanu da budu stadioni i da im se funkcija izmesti iz ovog dela grada i uopste van grada. Ko hoce da ide na utakmicu ono zagrizen navijac, taj ce da ode i na mars da gleda i navija za svoj tim.

Imam neuporedivo bolju ideju sta napraviti na mestu zvezdinog i partizanovog stadiona i uopste u tom kraju.

A stadioni sto se mene tice mogu u Cacak ili Negotin ili gde god... mozda po sremu ili vojvodini - gde ima mesta.

Osloboditi jadnu autokomandu od ljubitelja fudbala!

Hvala
 
Ali kako kad srpski narod voli fudbal? To nije zabranjeno ni u jednoj zemlji mada ih ima više koji Engleze baš i ne vole.
pa i qu.rva pruza uzitak, al to poslem skupo kosta. Zadnjih decenija je postalo ocigledno da je sport postao politicko propagandno sredstvo pa ga kao takvo treba otkazati sve dok se u potpunosti ne uniste oni koji sport koriste za svoje politicke ciljeve.
Potom ce sport opet zauzeti humano mesto u ljudskoj civilizaciji koje je imalo od vremena antike pa do pre 200 i kusur godina kada se zlo pojavilo nad planetom.
 

Back
Top