"Cvilim i plačem kad mi poštar donese penziju" - Boris Bizetić

Sad je jos bolji,nego te zivot nije mazio pa uopste nemas smisla za humor
I dalje lupaš kao otvoreni prozor, Đole :) Ali da ne bi ostao tupav i neinformisan, napisaću ti koji humor je meni omiljeni.
Monty Phyton, The Fast Show, od domaćih su dobri bili Foliranti na NS Plus.

Ali razumem te, za tvoj IQ Bizetić je sasvim adekvatan humor, i ne krivim te zbog toga :mazipsa:
 
I dalje lupaš kao otvoreni prozor, Đole :) Ali da ne bi ostao tupav i neinformisan, napisaću ti koji humor je meni omiljeni.
Monty Phyton, The Fast Show, od domaćih su dobri bili Foliranti na NS Plus.

Ali razumem te, za tvoj IQ Bizetić je sasvim adekvatan humor, i ne krivim te zbog toga :mazipsa:
Znas bb je za tebe pojam inteligencije kad mislis da si avanzovao na visi nivo humora
 
Jedan zanimljiv bend ima u svojoj pesmi stih:

Upalim tv kad ono Boris i rokeri s moravu,
Sklonite ga negde, probodite kocem i odsecite mu glavu.
Gledao sam Pekinsku patku, Gobline i Kud Idijote,
Da sam ja na njihovom mestu ubio bih se od sramote.
Molim vas sprecite Del Arno Bend i Davida Djordja,
Molim vas gadjajte Alogiju tupim predmetima na bazi gvozdja.

Ko razume, razume :) Cista alegorija, bez pravog poziva na nasilje :)
 
pare brzo i lako dolazile. na regularan i posten nacin...brzo dolazile, a i brzo odlazile...BB, ima ipak dovoljno, sigurno nema penziju kao moja majka od 18000 dinara...verujem, da je dosta pesdama poklonio...a verujem i da je imao ljubavnice, koje su ga kostale...pomenucu ovde dva lika, za koje je BB, bio mala beba, sto se tice zarade...Halid Muslimovic, kji je vise puta dobio batine od poverioca, rodjeni kum ga tukao u Banjaluci...drugi lik je slavni kompizitor Dragan Aleksandric
 

Glumac, pevač, kantautor koji nas je zabavljao decenijama,​

živi na rubu egzistencije... otkrio kako se bori protiv nemaštine​


Glumac, kompozitor, tekstopisac i voditelj Borisa Bizetića tokom svoje dugogodišnje karijere pisao je tekstove,
ali ih i „poklanjao šakom i kapom” drugim pevačima, što ga je kasnije skupo koštalo.

Pogledajte prilog 1496109

Naime, kako je već u penzijskim danima, Bizetić je istakao da svojim primanjima ni najmanje nije zadovoljan...
Kaže da jedva uspeva da preživi i da je u teškoj finansijskoj situaciji...

"Kada mi poštar donese penziju dugo ridam, plačem, cvilim i tako. Zabavno je" - pa je dodao da, kada mu
stigne malo veća svota, „poljubi poštara u obraz”.


Finansije mu, kaže, nikada nisu bile prioritet. S druge strane, nije mu žao što je davao pesme svima onima kojima
je zatrebalo.

Inače, ćerka Borisa Bizetića, pevačica Doris Bizetić, već godinama vodi bitku protiv teške bolesti.
Naime, njoj je pre nekoliko godina dijagnostikovana multipla skleroza, a ovo saznanje zauvek je ostavilo bolan
trag u njenom, ali i životima njenih najbližih.


Boris Bizetić i ćerke

Boris Bizetić i ćerke


- Mi smo porodica koja ne može da propusti dan, a da se ne napravi neki štos.
Mi jedno drugo zasmejavamo.
Mi gledamo na okolinu drugačije od onih koji se skandalazuju od onog što pročitaju u novinama.
Mi se smejemo stvarnosti.
Smeh je veoma lekovit.
Ta mogućnost da se smejemo tužnim neprikladnim i ružnim stvarima životu daje posebnu notu.
Život se menja iz dana u dan i sve je suroviji, pa je red da mu se nasmejemo.
Ko se brine, taj neće biti zdrav.
Treba odagnati brigu i sam sebi pomoći.
Ne bi trebalo očekivati da te neko drugi zabavi.
Ako te neko preko dana nije razvesilio, razvesili sam sebe ako si tome vičan - poručio je Bizetić...

Hvala mu na ovakvim rečima i savetima koje je podelio sa nama...
I - veliki zagrljaj tom divnom čoveku...

Inače, zgrozili su me neki komentari tamo nekih:

Keompir

19:07 08.02.2024.

Nek uzme kanap I nek se obesi !!!!Sta sad ocekije da mu se udeli mislostinja mars bre

///////////////////////////

Cole

18:11 08.02.2024.

Mene bi bilo sramota da u javnosti kazem da cvilim, a gomilu para sam lakomislno potrosio. Glup covek.

///////////////////////

Љиља

17:40 08.02.2024.

Неки СМС број за помоћ? Ма дајте људи. Имао па немао, тачка.

Boris Bizetić, kao i ogroman broj slobodnih raznoraznih umetnika kod nas, pripadaju većini penzionera koji
jedva preživljavaju u našoj namučenoj zemlji...

Za Borisa, njegovu bolesnu ćerku i porodicu
:vzagrljaj: :heart::heart::heart:
Teško mi je u ovo povjerovati ...
 
Teško mi je u ovo povjerovati ...
Pre par godina smo ovde, na Krstarici pisali o Čkalji koji je preko štampe kukao:
"Hvala Srbiji što mi je dala da glođem kosti"...
On je, naprimer, radio i zarađivao mnogo više od Bizetića, pa je dao takvu izjavu...
Olivera Katarina je iskukala nacionalnu penziju, jer joj njena nije bila dovoljna...

Oni, a i mnogi drugi, kada su otišli u penziju, prosto su pali u zaborav...
Ne znam zašto oni misle da su zaslužili da imaju više, a nije zaslužila armija
penzionera ove naše zemljice...

Koga briga šta su radili sa svojim parama naši umetnici?

Ali, da su mislili da će paruštine večno trajati - jesu...
 
Pre par godina smo ovde, na Krstarici pisali o Čkalji koji je preko štampe kukao:
"Hvala Srbiji što mi je dala da glođem kosti"...
On je, naprimer, radio i zarađivao mnogo više od Bizetića, pa je dao takvu izjavu...
Kažu da je mogao još više da zaradi da se nije plašio letenja avionom. Čitao sam da su naši u Americi i Kanadi tražili da dođe Čkalja, verovatno bi se usrao od para da je otišao, ali nije.

 

Back
Top