Crna Gora

Urwald

Primećen član
Poruka
756
Interesuje me kako izgleda život u Crnoj Gori tj. kako izgledaju stvari u praksi, kolike su cene rentiranja smeštaja na mesečnom nivou, koji gradovi su pogodni za strane državljane i sl. Nekoliko mojih poznanika razmišlja da se preseli iz Turske na crnogorsko primorje te rekoh da se najpre ovde raspitam 😁

Interesuje me kako izgleda život u Crnoj Gori tj. kako izgledaju stvari u praksi, kolike su cene rentiranja smeštaja na mesečnom nivou, koji gradovi su pogodni za strane državljane i sl. Nekoliko mojih poznanika razmišlja da se preseli iz Turske na crnogorsko primorje te rekoh da se najpre ovde raspitam 😁
Ovo bih i ja voleo da čujem.

Cijene stanova mozes pogledati na patuljak.me

Turskih drzavljana ima dosta, uz Ukrajince i Ruse su dosli i oni, ovo sto sam ja sreo imaju veliku lovu. Pitaj sta te jos interesuje konkretno. CG primorje su pogodni najvise i Podgorica.

Back