chemical peel

Hemijski piling....zakon.Ja vise ne cistim lice drugacije nego tako..Dakle,savremena dermatologija ne poznaje vise ono cedjenje satima nakon koga uglavnom iz salona izadjemo da te Bog sacuva.Hemijski piling radim kod dr.kod koje se snabdevam i kremama.
Radila sam najpre povrsinski pa zatim i neki srednje duboki..Mladja,osvezena a lice u neuporedivo boljem stanju nego pre.
Sad ti je pravo vreme za to.Leti se ne preporucuje.
 
"To" mi pomaze u borbi sa problemima koze...Hemijski piling je jedna od metoda lecenja akni,mnogo brza i delotvornija od klasicne...
Kao priprema za njega najpre se koriste neke kreme jedno vreme- 7 dana cini mi se.One sadrze adapalen gel i retinol a onda posle male pauze uradi se piling.Osim sto odmascuje i cisti dublje slojeve koze deluje i na povrsinski sloj.
Rezultati su odlicni...:D:D:D
Plasticno:..ako ti izlaze bubuljice po licu svakog meseca po jedna ili dve,nakon pilinga ces u cetiri meseca imati samo jednu.
 
Ma kapiram efekte, ali se pitam kako se to uopšte izvodi... kad je "hemijski" :aha:

nemoj me razocaravati, lexa
hemijski piling podrazumeva unistavanje epidermisa kiselinama
recimo, trihlorsircetnom (TCA), fenolom, salicilnom, glikolnom, itd
ljustis se 7 dana a onda ispod dodje nova koza itd itd
lol kakve ste vi to zene
 
Hemijski piling....zakon.Ja vise ne cistim lice drugacije nego tako..Dakle,savremena dermatologija ne poznaje vise ono cedjenje satima nakon koga uglavnom iz salona izadjemo da te Bog sacuva.Hemijski piling radim kod dr.kod koje se snabdevam i kremama.
Radila sam najpre povrsinski pa zatim i neki srednje duboki..Mladja,osvezena a lice u neuporedivo boljem stanju nego pre.
Sad ti je pravo vreme za to.Leti se ne preporucuje.

ok, samo sto ja nemam problem sa aknama
nego sam izgorela ovog leta i koza mi je onako malo starija nego pre.
pa bih ja to je l da se podmladim a i sad kad imam pirsing, savrsena koza mi je imperativ

ajde mi reci, koji je to DUBINSKI koji si radila
i gde si ga radila?
 
Ne znam najpoznatije marke parfema, ne znam koja je razlika između 1000 vrsta depilacije, nikada nisam ni bila na nekoj osim u sopstvenoj režiji, nisam nikada išla u solarijum niti imam želju, od šminke posedujem jedan krejon koji koristim i ostalo se raspada, nemam pojma gde da nabavim najkvalitetniju krokodilsku tašnu ili čizme jer, i da imam para za to - izostaje interesovanje, nisam bušila pupak i ne znam kojim se kremama posle 6 meseci macka to mesto kako bi stomak izgledao kao u trbušne plesačice, nisam istetovirala kineska slova duž kičme niti bih znala išta o tome posebno da ti kažem, nemam figaro, imam peglu i to kinesku od 200 dinara koju ne koristim jer jesam par puta pa mi je potpuno spalila kosu, ustvari i ne volim ispeglanu kosu, farbam se jer mi se sviđa sjaj kose i jer hoću da pokrijem sede i za to koristim jeftine farbe koje se ispiraju, od garderobe kupujem ono što mi se sviđa po prihvatljivoj ceni, ne "ono što me oduševi, pa ne mogu da odolim", imam jedne ili dvoje cipela/čizama za zimu :rumenko: isto tako jedan kaput i jednu jaknu i nosim ih najčešće i po više sezona, patike retko nosim i ne pamtim kad su bile markirane, kad ih obujem to je za trčanje ili bajs, ne razumem emisije o modi i nije mi jasno zašto je devojka sa roze mašnom većom od njene glave pre neki dan na televiziji pričala o modi i objašnjavala mi kako da se obučem i gde da to nabavim.

I, za boga miloga, nemam pojma šta je hemijski piling i nisam imala predstavu da neke žene ljušte slojeve svoje kože kako bi na mesec dana izgledale mlađe, ako me logika služi - da bi posle rapidno omatorile jer su upravo skinule još jedan period sazrevanja iste, što je definicija starenja.

Perem se redovno i ne smrdim, bar ne na daljinu.

Ovo je valjda potpun i jezgrovit odgovor na tvoje pitanje.

Možda ću jednog dana znati sve ovo :rumenko: al' eto sad mi deluje kao glupava preokupacija za osobu koja se time profesionalno ne bavi. Odoh sad a vi ćaskajte :D
 
Nemam potrebu za hemijskim pilingom. Josh sam mlada i koza mi je u super stanju, ni suha ni masna Umivam se gelom za umivanje i vodom, i kosristim kremu za mladu kozu i to je to. :)

Ako nekad bude potrebe, necu imati nista protiv, al jos ne moram tako da... :D
 

Back
Top