Cena goriva

sasasta

Buduća legenda
Poruka
33.998
tesko je iskopati podatak , pa evo jednog svezeg

https://biznis.telegraf.rs/info-biz...enjalo-gorivo-po-mesecima-i-godinama-u-srbiji

CENA GORIVA IZ RAFINERIJE JE 0.45 EVRA PO LITRU

53 dinara dok sa akcizama i ostalim drzavnim zahvatima dodje na 154,4 bas jutros vidim

znaci da nam drzava uzima preko 100 din po litru

posto se toliko hvale punim kasama trebali bi da smanje akcize bar na 80 din , da se izbegne divljanje cena do kog ce sigurno doci

tj vec je dosta toga drasticno skocilo , skocice jos vise
 
hohštapleri na vlasti deru narod na svakom ćošku a onda podele po 30 evra a narod ko narod većinski retardiran i zaboravi da je gorivo i sve živo poskupelo i da mu vlast otima puno više nego što mu navodno daje
Само Евро све јефтинији - исти курс већ 10 год..

Стране фирме од профита купе најјефтинији Евро у свету и изнесу га из Србије. Дупла пљачка.
 
tesko je iskopati podatak , pa evo jednog svezeg

https://biznis.telegraf.rs/info-biz...enjalo-gorivo-po-mesecima-i-godinama-u-srbiji

CENA GORIVA IZ RAFINERIJE JE 0.45 EVRA PO LITRU

53 dinara dok sa akcizama i ostalim drzavnim zahvatima dodje na 154,4 bas jutros vidim

znaci da nam drzava uzima preko 100 din po litru

posto se toliko hvale punim kasama trebali bi da smanje akcize bar na 80 din , da se izbegne divljanje cena do kog ce sigurno doci

tj vec je dosta toga drasticno skocilo , skocice jos vise
Sam derivat nije skup , ova drzava nas dere.
 
znaci da nam drzava uzima preko 100 din po litru
I zato ja ujutru ne mogu da stignem do posla od gužve...

Da ne moram da presedam dva puta u prevozu, znaš kad bih seo u auto do posla?
Ili da su napravili taj jeb*eni metro o kom žvalave ko zna koliko godina?
I koj qurac traže penzosi u automobilima i po prevozu ujutru i popodne?
 
Šta misliš kolko će da košta KWh struje kad počne da se vozi na baterije, a zatvore TE na ugalj?
Naravno, onda će da pričaju kako su morali da zatvore termoelektrane kao najjeftiniji izvor struje, zbog zagađenja i zaštite okoline,
a struja je poskupela zbog alternativnih izvora energije, inače ne bi oni nikad, eto smanjili su čak i dažbine na gorivo...
 
Poslednja izmena:
Da je ikom do čistog vazduha a ne do šišanja naroda TNG bi koštao 40 dinara na pumpama a atest bi bio besplatan u okviru tehničkog pregleda priliko registracije svake druge godine

Ovo treba širiti po internetu da svako dete nauči šta da odgovori kad mu počnu kenjati o zagađenju
 
tesko je iskopati podatak , pa evo jednog svezeg

https://biznis.telegraf.rs/info-biz...enjalo-gorivo-po-mesecima-i-godinama-u-srbiji

CENA GORIVA IZ RAFINERIJE JE 0.45 EVRA PO LITRU

53 dinara dok sa akcizama i ostalim drzavnim zahvatima dodje na 154,4 bas jutros vidim

znaci da nam drzava uzima preko 100 din po litru

posto se toliko hvale punim kasama trebali bi da smanje akcize bar na 80 din , da se izbegne divljanje cena do kog ce sigurno doci

tj vec je dosta toga drasticno skocilo , skocice jos vise

SAD Cene benzina, 07-jun-2021​


SAD Cene benzina
Litar
Galon
USD
0.898​
3.399​
EUR
0.737​
2.790​
 
Nije istina,porezi na dohodak nisu bili namet,kao danas,a ti radi pa zaradi i ima ces.Tako je bilo pre ovih.Ovi su nastavak onih iz '90-ih.
Pa što ti kao zaposlen kukaš na poreze na dohodak?
Ja znam koliko dobijem na kraju meseca, zabole me za porez.

Mada, u pravu si, da zahvataju junački, zahvataju, al bar vidiš nešto od toga okolo...
 

Back
Top