Čemu služe stranice na fejsu i instagramu?

Holy1

Ističe se
Poruka
2.622
Čemu služe stranice na društvenim mrežama poput npr. o istoriji na fejsu ili instagramu? Vidim svi skuoljaju pratioce,ali mi nikad nije bilo jasno o čemu je reč.

Ima mi jedino veze kada npr. ja ili neko odluci da pise neku knjigu, stampa neke majice, i sl. Pa reklamira na drustvenoj mrezi..A ovo ako samo imas stranicu na instagramu sa 100k pratioca ili na fejsu, ne vidim neku ekononsku korist oko toga a sumnjam da pjudi to rade iz hobija. Da li neko moze da mi objasni o čemu je reč?
 
Neke su same sebi svrha, neko voli istoriju, stihove, fotografiju...itd..i to ga ispunjava.

Međutim ponekad takve stranice dobiju (ne)pristojnu ponudu koju ne mogu da odbiju :lol:

Eto, recimo skoro je stranica Mike Antića, (335k pratioca) prodata, kupio je Mondo i sada umesto Mikinih stihova, Mondo
samo štancuje svoje objave.
 
Neke su same sebi svrha, neko voli istoriju, stihove, fotografiju...itd..i to ga ispunjava.

Međutim ponekad takve stranice dobiju (ne)pristojnu ponudu koju ne mogu da odbiju :lol:

Eto, recimo skoro je stranica Mike Antića, (335k pratioca) prodata, kupio je Mondo i sada umesto Mikinih stihova, Mondo
samo štancuje svoje objave.
pa izgubice mnoge prstioce mozda i preko 80%...Dzabe sto su kupili
 
cela šema, ono čime se bavi Digitalni marketing ... što je nauka kako da povežeš društvene mreže i ono što praviš, kako da se plasiraš i sl. neko je možda spontano zaključio da treba da ima stranicu na fejsu. a ako je učio i marketing onda zna i kakve postove da stavlja i kako da se reklamira i sl

ali to su stranice tih društvenih mreža i ako im se ćefne mogu da te ugase kao da te nije ni bilo? zato je opcija imati svoj sajt... plus društvene mreže ... koje koristiš optimalno u odnosu na sovju publiku ... ili te baš briga :Dž

aa nisma pročitala temu

a ovo ne znam, neko valjda voli, počne intuitivno da se zabavlja, ne verujem da planira neki biznis, a možda ono da se pokaže ... ali i dalje mogu da ga obrišu :(
možda i da stekne kolege iz iste oblasti, kao forumska tema ili tako enkako
 

Back
Top