- Poruka
- 21.197
To su samo ruke, a osmislio je Fajzer.
Ja svoje protivnike ohrabrujem da si ubrzigaju Sputnjik, tako da znaš šta to znači
Ja svoje protivnike ohrabrujem da si ubrzigaju Sputnjik, tako da znaš šta to znači
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Hehe. Sad Hrvati mogu da kupe licencu od Bugara. I da nauče nešto .
Pošto je proizvodnja u Razgradu, u severoistočnoj Bugarskoj, možda je samo za tatarske bivole.Cenim da će Bugari da prave vakcine za : Hrvate , Bošnje, Severnomakedonce , Albance i za naše drugosrbijance u koje spadaju i Montenegrini
Pa ko pretekne ..
Pošto je proizvodnja u Razgradu, u severoistočnoj Bugarskoj, možda je samo za tatarske bivole.![]()
Фајзер.
Hm Oni nikom ne daju tehnilogiju
Mozda jedino neke fajzerove stocne za bizone i alugatore...
Mos misliti FajzerHm Oni nikom ne daju tehnilogiju
Mozda jedino neke fajzerove stocne za bizone i alugatore...
Прелазни период ће бити један месец.Bugarska planira da se drži cilja koji podrazumeva uvođenje evra kao valute od 1. januara 2024. godine.
Najavljeno je i plaćanje u evrima bez ikakvog prelaznog perioda nakon što se zemlja pridruži evrozoni.
Gde to?Šta će vam fabrika vakcina kad se epidemija završava ? Kolektivni imunitet prakticno već formiran.
zanimljivo da se svet priprema za VECNI COVID............drzave cak i menjaju ustav i pripremaju izmene postojecih zakona .......da ce ova deca od 5 godina , kada napune 75 morati da se vakcinisu....................I to nekoliko puta dnevno jer se pokazalo da aktuelne vakcine nisu efikasne za ostalih 7955 ostalih varijanti, mutacija..................Koji ce ti fabrika ako samo 10%-20% stanovnista hoce da se vakcinise,kako u Bugarskoj tako i u Srbiji...?
U celom svetu a i šire.Gde to?
Nije baš tako, u jednom broju država se uvode nove restrikcije i zaključavanja. I svi oboleli su nevalcinisani i uglavnom mlađi. A sve je moglo odavno da se završi, da je bilo više pameti i manje straha od vakcina.U celom svetu a i šire.
Verovatno je sa Covid 19 ipak gotovo mada se ništa ne može isključiti.Posmatrano iz laičkog ugla zanimljivo je da značajan deo jedinki imao antitela na taj virus iako nisu ni preboleli zarazui ni vakcinisani.Moja laicka pretpostavka jeste da su ta antitela mogla nastati kao posledica infekcije nekim drugim virusima iz porodice Korona ili nekim trećim virusima.Nije baš tako, u jednom broju država se uvode nove restrikcije i zaključavanja. I svi oboleli su nevalcinisani i uglavnom mlađi. A sve je moglo odavno da se završi, da je bilo više pameti i manje straha od vakcina.
Ili je ovaj virus među nama daleko duže, a kinezi su ga samo otkrili.Verovatno je sa Covid 19 ipak gotovo mada se ništa ne može isključiti.Posmatrano iz laičkog ugla zanimljivo je da značajan deo jedinki imao antitela na taj virus iako nisu ni preboleli zarazui ni vakcinisani.Moja laicka pretpostavka jeste da su ta antitela mogla nastati kao posledica infekcije nekim drugim virusima iz porodice Korona ili nekim trećim virusima.
Napravili u laboratorijiIli je ovaj virus među nama daleko duže, a kinezi su ga samo otkrili.
Otkud ti znaš šta je laboratorija? Pročitala na tapetu kad si lepila Novosti?Napravili u laboratoriji
Sad ne možeš na more jer nisi vakcinisanzanimljivo da se svet priprema za VECNI COVID............drzave cak i menjaju ustav i pripremaju izmene postojecih zakona .......da ce ova deca od 5 godina , kada napune 75 morati da se vakcinisu....................I to nekoliko puta dnevno jer se pokazalo da aktuelne vakcine nisu efikasne za ostalih 7955 ostalih varijanti, mutacija..................
Strucnjaci tvrde da se Virus nikada vise nece odstraniti............
KAKVO IDEALNO ORUZJE U RUKAMA SVETSKE ELITE..............ZA VECNU I APSOLUTNU VLADAVINU.
A sve ovo su postigli medijima i korupcijom politicara...............doduse, ponekad je i policija morala da pripomogne, da prebije i uhapsi one koji ovako pisu ko ja............................al na kraju, OVCE SU IPAK POSLUSNO PRIVEDENE KLANJU.
Smuti pa prospiMi cemo proizvoditi ruske Sputnjik i kineske Sinofarm.
Kakvi ste samo majmuni ispali sa Sputnjikom 5Hm Oni nikom ne daju tehnologiju
Mozda jedino neke fajzerove stocne za bizone i aligatore...