Bivsi momak

И даље те воли...
Сад ће свима по комшилуку да раструби за вашу везу, покушаће да ти растури брак.
 
Pozz..kako bi vi reagirali na situaciju da bivši momak dođe da živi u vašu ulicu?
Čuj ba kako, zna se kako rode moj, kao Lala kad mu rekoše da se njegova Sosa švalera sa celim selom, ono: ''Ta jače selo, svega pet, šest kuća''. :garavisokak:

Što će reći nikako, iako za razliku od Lale u mojoj ulici živi minimum deset hiljada duša, i kad bih gledao koga sam i kad od te mase sveta, pa gde bi mi bio kraj. :D Čak živim preko puta crkve i pijace, ali pažljivo biram švalerke, tako da ih ni na tim prometnim mestima ne srećem, ciljna grupa su mi nestašne poslovne snaše koje to ne posećuju i nema ko da mi pljune pod prozor ili prdne pred ulaznim vratima. :D
Dakle odabir partnera i lokacije, ebg nije isto Bulevar oslobođenja i onaj zabiti sokak na kraju Klise gde je neki lik onomad polulegalno držao servis Gorenja, pa kad mu se neko od mušterija pojavi na pragu radnje on jadan umesto dobar dan najpre pita: ''Kako ste me pronašli?'', kao da nije majstor električar nego odbegli pripadnik zemunskog klana. :lol:
 

Back
Top