БИВШИ ДИРЕКТОР ЈАТА ШОКИРАО ЈАВНОСТ: НАТО aвиони нас трују из ваздуха - трагови које остављају пуни су отрова

Ko ima glavu, a ovde vlada hronični nedostatak iste.
ima doduše tipski organizovanog zajedničkog napada na svakog sa prirodnom inteligencijom (znači ne one maneken fore)

nikad ne potcenjuj snagu budale u većim grupama
 
ima doduše tipski organizovanog zajedničkog napada na svakog sa prirodnom inteligencijom (znači ne one maneken fore)

nikad ne potcenjuj snagu budale u većim grupama
Slučaj iz jedne državne firme iz Bgd od pre par dana: pita šef a koliko ljudi će bude na sastanAk, čovek kaže biće 12, ali može to Zoom, kaže šef, e onda još stolIce da doneseš, kad ima 12 čoveci za sastanAk.
Stoga:
-affiliate marketing
-dropshipping
-SAS
-youtube channel
-Payoneer i/ili Crypterium kartice

A vi se jebte sa stolice i čoveci.
 
то што бацају изазива чудне израслине на лишћу дрвећа! ја бих то назвао неким тумором или раком!!!

треба да дрпимо коју иглу и оборимо авион или два рајанера за пример осталима да не лете преко србије!
Pogledajte prilog 950027Pogledajte prilog 950026
Galls are a chemical and biological reaction to the insect's disturbance, resulting in a growth. A young insect might spend the early part of its life in the gall, which can provide resources like protection or nutrition.

To ti je prva slika.
 
Galls are a chemical and biological reaction to the insect's disturbance, resulting in a growth. A young insect might spend the early part of its life in the gall, which can provide resources like protection or nutrition.
види, то што пише на нету није истина, то је само закрпа да се народ не буни због прскања.
у озбиљним пројектима се ради анализа ризика, то што си прочитао на нету је само решење одређеног ризика - простим речником - обична лаж!

ја са одрастао на селу и сада понекад живим на селу - знам како изгледа лис и где инсекат поставља ларве (увек испод листа) - то ја нисам видео 30 док нису почели да прскају!
 
види, то што пише на нету није истина, то је само закрпа да се народ не буни због прскања.
у озбиљним пројектима се ради анализа ризика, то што си прочитао на нету је само решење одређеног ризика - простим речником - обична лаж!

ја са одрастао на селу и сада понекад живим на селу - то ја нисам видео 30 док нису почели да прскају!
A kako ces ti da nam dokazes sta je istina?

Ajde dokazi mi da to nije istina i da to prskaju iz aviona. Cekam dokaze.

Ja sam to vidjao na orasu npr.
 
ово сам снимио пре пар сати.. нема ни трага од инсеката - како тврде преваранти! (мени је довољан доказ):
IMG_0476.JPG
 
Poslednja izmena:
A kako ces ti da nam dokazes sta je istina?

Ajde dokazi mi da to nije istina i da to prskaju iz aviona. Cekam dokaze.

Ja sam to vidjao na orasu npr.
Na orahu.

Orasi je množina od orah a ne od oras
 
ово сам снимио пре пар сати.. нема ни трага од инсеката - како тврде преваранти! (мени је довољан доказ):
Pogledajte prilog 950698


svaka cast!

NATO JE NAJVECE ZLO MODERNOG SVETA
 
Ја мислим да они тераформирају земљу за неку ванземаљску врсту.
не бој се није, јер ванземаљци (материјални) су превара, то раде јер су болесни и желе да побију 99% људи.
а уопште људи нису проблем, већ индустрија која је у њиховим рукама а које неће да се одрекну!
 

Back
Top