Bezosećajni rak, podudaranje sa horoskopskim znakovima

Rak sam u horoskopu ali nemam ni jednu jedinu osobinu koja bi me mogla okarakterisati kao raka.
Podznak mi nije pouzdan, negde ispadne da je Vodolija negde Devica.
Ali ovo za raka mi nema logike. Nisam emocionalna, ne plačem na svakom koraku, ne želim da stvorim veliku porodicu, nemam majčinski instikt još od detinjstva.
Ne pokazujem svoja osećanja svakoj osobi koju sretnem na ulici. Nisam ranjiva.
Ne bežim kada neko krene na mene nego vratim duplo.

Svi su mi rekli da bi trebalo da budem Škorpija. E sad da vas pitam, da li se vi podudarate sa vašim horoskopskim znakom?
Koliko sam do sad upucena, znak ti nema neku veliku ukogu kao na primer Mesec
Koji oslikava dusevno stanje coveka
Znam da se jos gledaju i da takodje vecu ulogu igraju i mars, venera, merkur
I podznak, ali ne bas kao sklop tvoje licnksti, nego kako te prvenstveno drugi vide
Kakva si drugima u ocima

Evo ovaj sajt nije loš
Tu mozes na vrlo jednostavan način, da vidis i razumes gde ti je koja planeta, kuća, znak
Koje aspekte imaš
I mislim da je jedan od boljih i lepse osmisljenih od onih drugih sa kojima sam se do sad susretala
 
Rak sam u horoskopu ali nemam ni jednu jedinu osobinu koja bi me mogla okarakterisati kao raka.
Podznak mi nije pouzdan, negde ispadne da je Vodolija negde Devica.
Ali ovo za raka mi nema logike. Nisam emocionalna, ne plačem na svakom koraku, ne želim da stvorim veliku porodicu, nemam majčinski instikt još od detinjstva.
Ne pokazujem svoja osećanja svakoj osobi koju sretnem na ulici. Nisam ranjiva.
Ne bežim kada neko krene na mene nego vratim duplo.

Svi su mi rekli da bi trebalo da budem Škorpija. E sad da vas pitam, da li se vi podudarate sa vašim horoskopskim znakom?
Podznak je podjednako vazan, kao i planete u kucama. Posmatrati raka mimo drugih znakova i planeta je bespredmetno.
 
Zavisi od celog natala. Možeš ti da budeš rak a da imaš teže aspekte u natalu pa dobiješ izmenjenu prirodu raka. Znam i ja rakove jako agresivne i bezosećajne (50 Cent npr. ili jedno žensko djubre što je maltretiralo radnike svojim kapricima) ali znam i jako emotivne i dobre kao jedan moj rodjak.

I ja nisam tipičan jarac, divim se moćnim ljudima sa predatorskim crtama ali to je jer dobro shvatam njihovu ulogu u lancu ishrane. Mada me i za njih zabole. Pored toga nisam vredan, marljiv, nemam ambicije i sve bih na tacni, nisam ni disciplinovan nego uvek buntovan, impulsivan i ništa ne planiram, u političkom pogledu destruktivni anarhista (anarhizam gde vlada haos i destrukcija, a ne pravda i levičarska solidarnost medju ljudima). Mrzim poretke, sisteme, zakone. Znači sve zavisi. Jedino sam džangrizav, zlopamtilo, pomalo ciničan i imam melanholičnu crtu, to je jarčevsko.

Eno Vučić i Miroljub Petrović su ribe, pa nisu sanjalice i melanholici nego ego-manijaci i bezosećajni, asertivni. Dakle i natal je bitan.
 
Zavisi od celog natala. Možeš ti da budeš rak a da imaš teže aspekte u natalu pa dobiješ izmenjenu prirodu raka. Znam i ja rakove jako agresivne i bezosećajne (50 Cent npr. ili jedno žensko djubre što je maltretiralo radnike svojim kapricima) ali znam i jako emotivne i dobre kao jedan moj rodjak.

I ja nisam tipičan jarac, divim se moćnim ljudima sa predatorskim crtama ali to je jer dobro shvatam njihovu ulogu u lancu ishrane. Mada me i za njih zabole. Pored toga nisam vredan, marljiv, nemam ambicije i sve bih na tacni, nisam ni disciplinovan nego uvek buntovan, impulsivan i ništa ne planiram, u političkom pogledu destruktivni anarhista (anarhizam gde vlada haos i destrukcija, a ne pravda i levičarska solidarnost medju ljudima). Mrzim poretke, sisteme, zakone. Znači sve zavisi. Jedino sam džangrizav, zlopamtilo, pomalo ciničan i imam melanholičnu crtu, to je jarčevsko.
Gde ti je mesec, mars
PodznAk, venera, merku
Znas li
?
 

Back
Top