Banka odbila otvaranje online računa

Banka mi odbila zahtev za otvaranje online racuna. Ne znam zašto. Možda zato što sam stavio da nisam zaposlen i da sam student, a nemam godine za studentski račun. Ne znam šta ih je zbunilo.
...ti si Student,
znaci zaposlen...mislim da imas pravo samo na namjenski racun a onda
da se prekvalifikuje no,
svaka Banka ima svoj rezim...mislimmm...
 
...ti si Student,
znaci zaposlen...mislim da imas pravo samo na namjenski racun a onda
da se prekvalifikuje no,
svaka Banka ima svoj rezim...mislimmm...

moraš da imaš prihod da bi dobio račun.
Ok. Pa pretpostavljam zbog toga. Samo je fora sto me nista ne bi pitali da sam otišao lično u banku gde nude samo da uzmu održavanje. Online opciju neće da kazu. Tako me je u sadašnjoj banci preveslala da mi nije rekla da je otvaranje online i lično dve različite stvari. Tad je online bio dzabe godinu dana, a ovako je 250. Ovo sto sam hteo je dzabe vec neko vreme i mnogi da imaju, cak i studenti.
 
Ok. Pa pretpostavljam zbog toga. Samo je fora sto me nista ne bi pitali da sam otišao lično u banku gde nude samo da uzmu održavanje. Online opciju neće da kazu. Tako me je u sadašnjoj banci preveslala da mi nije rekla da je otvaranje online i lično dve različite stvari. Tad je online bio dzabe godinu dana, a ovako je 250. Ovo sto sam hteo je dzabe vec neko vreme i mnogi da imaju, cak i studenti.
a jel traže dokaz o zaposlenju?
 
Kad sam zvao rekli su da neće niko da me zove nego da pokusam ponovo gde sam stao i da ne zna zasto je to tako. To sam uradio i naravno nista. Odbili su me opet. Onda su me ipak uputili u poslovnicu ako neće tako. Otisao u drugu banku i otvoreno za čas, sve ok, brzo, ljubazno. Očigledno da online otvaranje računa kod nas je samo marketing, jer ne znam kojim logikom odbijaju klijente osim ako hoće da ih drpaju za mesečno održavanje, pa kao ovog hoćemo, ovog nećemo. Razumem da kod Poštanske štedionice nije moglo online, jer su raspad i imaju app iz proslog veka. Raiffeisen koji je dobio skoro nagradu za najinovativniju app ovako da posluje je baš bezveze. Sve to najbolje sto dodje kod nas bude krš i samo dobra reklama.
 

Back
Top