Антисрбин Воја Брајовић Дс, министар културе

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
svetolik trpkovic:
pa dobro Sero jel moras i radnim danima da se drogiras ili si opet bio u stali kod ovaca?

"Демократе" се баве перверзијама и некултуром. Поставили сте антисрпског фашисту за министра култура. И ви неком да говорите о култури и хуманости :lol: .
 
Sorab1:
Цитат:
kurir 16 decembar 2006
TANASIJE UZUNOVIĆ GLUMAC:
VOJA BRAJOVIĆ JE GOVORIO DA SU SRBI ŠLJAM KOJI JE OSTAO
POSLE ČARNOJEVIĆA ,CIGANSKI NAROD.
ON JE KUMROVAČKI ĐAK,BIO JE CRNOGORSKI NACIONALISTA.

Какав дс, такав и министар културе.

Тачно је рекао Танасије Узуновић - глумац који је бар 10 пута бољи од В.Брајовића али пошто је искрени патриота и националиста никада није имао праву подршку за свој рад - већ обратно.
"Тихи" је дефинитивно трагедија са културу Србије што ћете сви имати прилике врло брзо и да увидите. Лик који је улоге добијао преко Градског комитета СКЈ и Р.Бутулије, Црногорац-Милојевић ће дефинитивно разбуцати и оно мало што је од културе остало - али од ДС-а се ништа друго и није могло очекивати. 8-)
 
gradac5:
izjava tanasija uzunovica objavljena u kuriru nije demantovana bar do sada a proslo je od tad nekoliko meseci.
kakav smo mi srbi narod?

Како не разумеш ... на власти је углавном ДС, Г17* марионете страних служби - код њих најмање има Срба а највише антисрба и србофоба... изјава Танасија Младеновића САМО ЈЕ БИЛА ДОБРА ПРЕПОРУКА ДС-у да инсталира таквог "министра".......мраааааакк!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top