Aleksandar Vučić: "Škorpioni nijesu iz Srbije"

igracina

Primećen član
Banovan
Poruka
878
Izgleda da je u pitanju teorija zavjere. Evo dokaza, jedan umni velepoštovani srpski političar je razotkrio ovu zavjeru koja stiže, ili sa mrskog zapada ili iz Kominterne !
Poslušajmo ga.

tekst je iz Blic-a za 6. jun 2005




Vučić: Plan za ukidanje RS

Generalni sekretar SRS Aleksandar Vučić izjavio je da je „cilj medijske hajke koja se vodi protiv srpskog naroda i države hapšenje Ratka Mladića i formalno ukidanje Republike Srpske“.


„Suština plana je nestanak i Kosova i Republike Srpske“, rekao je Vučić i dodao da bi, prema planu, u roku od tri meseca bila ukinuta Republika Srpska, kada je u planu početak razgovora za davanje nezavisnosti Kosovu.

Vučić je osudio zločin nad muslimanima u Srebrenici i ocenio da bi oni koji su činili „te strašne zločine i hladnokrvno ubijali“ trebalo da budu osuđeni najstrožom kaznom zatvora. On je rekao da Srbi kao narod nisu krivi za pojedinačne zločine koje su neki ljudi činili i najavio da će uskoro obelodaniti podatke o zločinima nad Srbima u bivšoj Jugoslaviji.
On je rekao da pripadnici jedinice „Škorpioni“ nisu iz Srbije i da nisu imali nikakve veze sa bilo kojom službom u Srbiji, kao i da će biti još šokantnih snimaka koji pokazuju zločine pripadnika drugih naroda.

------------------------------------
 
Što ti citiraš umne Srpske političare, u Montenegru imaš "umnih" političara za izvoz, pa njih za promenu citiraj, pošto ste vi u Montenegru sve probleme rešili i pošto vam "cvetaju ruže"!!!

P.S. Hoće li biti vode po primorskim gradovima za vreme turističke sezone ili će turiste opet dočekati suve slavine? Hoće li se kanalizacija opet u turističkim mestima izlivati na plaže?....
 
Да, стварно Montenegro Ти си
опседнут Србијом баш као и ови потурчењаци
из Босне.
Што не смишљаш шта ћете да радите када вам затворимо
шверц-комерц у Србију! Шта ћете онда? Па
ви нисте научили да радите.
 
Ma konkurisao covek na BU pa ga nisu primili :wink: .Besan je ko ris :lol: .Svi mu krivi.A sto se vode tice,mora da su skorpioni S J E B A L I vodovod i kanalizaciju.A i ta glupa majka priroda,sto li ta morska voda nije slatka i slana po potrebi?
A i Milo je kul lik,obogatio se covek(ima dobru platu :wink: ).E Montenigersu,da te cuje Njegos kako postiras u grobu bi se okrenuo
 

Back
Top