Advokat Beograd

negi93

Početnik
Poruka
29
Pozdrav ljudi, zanima me iz vašeg ličnog iskustva, da li biste mogli da mi preporučite nekog advokata iz Beograda koji je dobar, u smislu ima dobar odnos sa klijentima, ažuran je i tako dalje, jednostavno da je na vas ostavio dobar utisak?
 
advokat ti je kao automehanicar, samo ti uzima vece pare za manje posla.
Prvi put je pristojan, drugi put si vec njegov klijent, a treci put ovca.
Naravno da ima pristojnih i normalnih advokata, ali da bi zadovoljio sve koji od njega zive mora da se pridruzi losim momcima ili da zatvori radnju.
 
advokat ti je kao automehanicar, samo ti uzima vece pare za manje posla.
Prvi put je pristojan, drugi put si vec njegov klijent, a treci put ovca.
Naravno da ima pristojnih i normalnih advokata, ali da bi zadovoljio sve koji od njega zive mora da se pridruzi losim momcima ili da zatvori radnju.
Legendo ja ne pitam šta je advokat, već na primer ako znaš nekog ko je dobar (pošto jz tvoje priče ima loši) da ga preporučiš. Jel toliko teško odgovoriti na konkretno postavljeno pitanje?
 
Они, које бих ја могао да препоручим- не познајем.
Али заро познајем многе које не бих препоручио.
Моје искуство са њима је да им се не може веровати; зато, гледај добро шта потписујеш, и увек узми за себе потписан примерак сваког документа, нарочито оног којим си њега за нешто овластио.
Ја данас имам проблем са адвокатом који је, највероватније- фалсификовао овлашћење, и то што сам му веровао и нисам узео свој примерак кошта ме око 300000 динара.
У Суд се не уздај; они еаде са њима, и имају пакт о ненападању.
Сад више верујем НАТО-у неко нашем кривосудном систему...
 
Pozdrav ljudi, zanima me iz vašeg ličnog iskustva, da li biste mogli da mi preporučite nekog advokata iz Beograda koji je dobar, u smislu ima dobar odnos sa klijentima, ažuran je i tako dalje, jednostavno da je na vas ostavio dobar utisak?
Imam, samo moram proveriti dal se penzionisala. javni mi se i na w381 majmun ahoo.ca
 

Back
Top