?

Tamonekilik

Početnik
Poruka
1
Ovako, nisam eskpert za kompljutere, ali probacu najkrace i najbolje da objasnim situaciju, cak nisam siguran dal sam potrefio i deo foruma, al ne zamerite. Kada sam laptop (hp pavilion g6) sinoc iskljucio, pa ponovo ukljucio primetio sam da na pocetku, pretpostavljam kuler ili sta vec, krene da radi, pa zastane, krene da radi pa zastane i sve tako. Zatim mi je izbacio laptop nesto da je imalo ostecenja (pre pokretanja windows-a, i secam se nesto da je pisalo cooler fan), ne mogu tacno da se setim sta je pisalo i ja sam reinstalirao windows 7. Pokrenuo sam nov windows 7 ali opet kada sam upalio, ista prica. Sad nisam primetio da racunaru nesto smeta u radu posto imam ono postolje, ali ipak mi privlaci paznju jer non stop ne radi kontinualno (daj deo gde izduvava vazduh sa leve strane), nego krene da radi pa stane i sve tako. A nekad namerno ostavim komp da nista ne radi i on odjednom pokrene taj deo i cuje se kao ne znam sta da je pokrenuo, a task menadzeru ne izbacuje nikakve promene. Dok recimo kada otvorim samo chrome sa tekmom i youtube mi okrene CPU usage na 99 a memory je na pola 1.36 (2.74 max). Izvinjavam se jos jednom ako sam omasio deo foruma.
 

Back
Top