3 najbolja para u horoskopu

Neno

Elita
Poruka
20.451

..tvrde astrolozi: Rođeni su jedno za drugo i SRODNE SU DUŠE - njihova srca se traže do kraja života i ljubav se nikada ne gasi​

Puteve ljubavi još niko nije dokučio i nema pravila o tome koje se duše i zbog čega prepoznaju, ali astrolozi tvrde da postoje tri posebna para među znakovima Zodijaka, koja imaju najviše šanse da su suđeni jedno drugome. Oni su srodne duše koje mogu da razviju čvrstu, neverovatnu ljubavnu priču i emocije koje će iz dana u dan samo rasi i jačati.

Ovan i Škorpija​

Dve vatrene osobe, Ovan i Škorpija, ne mogu da ne uživaju jedno u drugom! Vaša jedinstvebna dinamika budi duboku radost jedno u drugom, do te mere da ovo prevazilazi obično romansu - spaja vas nešto dublj, istinska zanesenost i bliskost na nivou duše. Možda ste se sretali i u prošlim života, a u ovom ste prepoznali jedno drugo i zato emocionalna veza ima posebnu dubinu. Vi ste srodne duše koja prate jedna drugu kroz ovaj, ali i sve naredne živote.
par.jpg


Vaga i Lav​

Vaga je savršen par za Lava. Lav uživa u lepoti i šarmu Vage i to na taj način da se Vaga oseća zaista cenjenom, poštovanom i zbrinutom, onako kako i zaslužuje i kako se njena duša hrani. Vaga, s druge strane, Lavu pruža mogućnost da oseti radost, intimnost, poverenje i pravu ranjivost. Vaga će uvek podsećati Lava da ne morate da radite na tome da budete voljeni i da ste dovoljni takvi kakvi jeste.

Strelac i Blizanci​

Strelac i Blizanci su dve strane istog, lepog novčića, i kao srodne duše, uvek planirate da udruženim snagama dosegnete najveće moguće visine, kako u individualnom, tako i u zajedničkom životu. Radostan, srećan i optimističan Strelac ohrabruje Blizance da veruju u svoje snove, a potom i da usmere i ostvare sve svoje ciljeve. Imaju zajedničku želju za zadovoljstvom, užitkom, lično slobodom i avanturom, a to podstiče ove dve duše da se spoje i da idu zajedno kroz život.

Žena
**********
Škorpija.. :roll: :ceka:
 
Tja, pa znaoo sam... uvjek ja, pa ja, pa ja,..
Ovde sam u sve tri kombinacije Ovan - Strelac - Lav .

Tražim svoju srodnu dušicu : Škorpijica - Vaga - Blizanci (znak - podznak - mesec ).
................................................................................................. šifra: Poznaćeš me i po mraku :kafa:
 

Back
Top