"22 minute nakon potpisa u Vašingtonu jedna zemlja je priznala Kosovo"

gost 422686

Buduća legenda
Poruka
27.626
"22 minute nakon potpisa u Vašingtonu jedna zemlja je priznala Kosovo"

Priština -- Kosovski premijer Avdulah Hoti iznenadio je objavom da je još jedna zemlja priznala nezavisnost tzv. Kosova, javlja Dnevni avaz.

IZVOR: DNEVNI AVAZ ČETVRTAK, 10.09.2020. | 09:40

Dok u Srbiji traje rasprava i utvrđivanje šta je tačno potpisano i dogovoreno, u Prištini od samog potpisivanja ističu da je Izrael praktično 22 minuta nakon potpisivanja sporazuma u Beloj kući priznao Kosovo.

Juče je o tome pred novinarima govorio i jedan od učesnika sastanka u Vašingtonu Avdulah Hoti.

"Bilo ko da ima nedoumice da ovaj sporazum krši suverenost države Kosovo je pogrešio. Mislim da ovo priznanje koje je od Izraela stiglo 22 minute nakon potpisivanja sporazuma u Beloj kući, samo jača suverenitet države Kosovo", rekao je Hoti.

On ne sumnja da će sporazum biti sproveden.

"Sklopljen je u Beloj kući i ne verujem da bilo koja druga kancelarija ima veći kredibilitet da obezbedi sprovođenje sporazuma", dodao je Hoti.

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2020&mm=09&dd=10&nav_category=640&nav_id=1731057

Zna se ko nas je Bombardovao 1999 godine i ko sada dovršava posao.
 
Brzina kojom je drzava Izrael,priznala suverenitet Kosova,pokazuje da je sastanak u Vasingtonu zaista od velikog znacaja. To je dobra vest,za sve nas,
za ceo srpski narod,da konacno mozemo da odahnemo,jer od sada,mi smo pod "kisobranom" SAD. Hvala Predsednicima Trampu I Vucicu na
postignutom Sporazumu.
Ах, каква носталгија за 1999-ом и "кишобран" од бомби и ракета.
 
Ах, каква носталгија за 1999-ом и "кишобран" од бомби и ракета.
zofr ---- Nisi shvatio "poruku pisca".Taj "kisobran" koji pominjem,mislim na kisobran novcani.SAD ce nam dati lovu,da izgradimo mrezu auto puteva,
mrezu zeleznickog saobracaja.To su prave stvari,i hvala Americi,uvek nam je priskakala u pomoc,kad god je trebalo.
 
zofr ---- Nisi shvatio "poruku pisca".Taj "kisobran" koji pominjem,mislim na kisobran novcani.SAD ce nam dati lovu,da izgradimo mrezu auto puteva,
mrezu zeleznickog saobracaja.To su prave stvari,i hvala Americi,uvek nam je priskakala u pomoc,kad god je trebalo.
Када сам био мали, као ти, мислио сам исто, само да скинемо Слобу и потећи ће мед и млако са запада у Србију. Али то је било "мало сутра". Тако ће бити и сада, у споразуму нема ни помена о парама, само обавеза да појачамо значај луке Драч повезујући је аутопутем и железницом са Европом, и да тако помрсимо конце кинеским плановима.

Узгред, кишобран штити од кише, па ће штитити и од пара.
 
Када сам био мали, као ти, мислио сам исто, само да скинемо Слобу и потећи ће мед и млако са запада у Србију. Али то је било "мало сутра". Тако ће бити и сада, у споразуму нема ни помена о парама, само обавеза да појачамо значај луке Драч повезујући је аутопутем и железницом са Европом, и да тако помрсимо конце кинеским плановима.

Узгред, кишобран штити од кише, па ће штитити и од пара.
O parama se nikada ne govori otvoreno,ali se podrazumeva......
 
164346_tmb_166404405_Srbija%201941-1944%20%284%29.jpg
 

Back
Top