1/8 Finala - Svetsko prvenstvo 2006. u Nemačkoj

FLUID:
Ma koji bre faul sa obe noge, Materaci je startovao jednom nogom i to je bio licem u lice sa onim Australijancem. U svemu tome Zambrota je trčao iza i remplovao sa njim pa ovaj nije imao ravnotežu i prosto se prosuo preko Materacijeve noge. Nije bilo ni za žuti, a kamoli za crveni.
Kako nije sa obe noge??? Pa Materazi je u padu prvo seo na dupe koliko je digao obe! Situacija čista kao suza. Možda dolazi do zabune jer ga nije toliko srušio nogama, vać odgurnuo na ovog drugog, čak je nogama dokačio svog igrača. Ali dovoljno je što je išao sa dve noge, a pritom napravio prekršaj.
 
@68Charger440
@jomini
Slušao sam komentar Jokića u studiju i on kaže da je to skandalozna odluka i dodao ironično da prvi put vidi da igrač saplete igrača iz svoje ekipe i da dobije crveni. Aludirao je na to što je Materaci zakačio Zambrotu u tom startu, a onaj nesrećnik se bacio preko noge. Rekao je još da možda ni žuti nije zaslužio, a kamoli crveni.
Dakle, to je bio moj zaključak pre nego što sam čuo komentar Jokića. Valjda on zna jer je bio sudija da proceni na usporenom snimku šta je za crveni karton. Pustite vi mene, ja to prema nekom mom viđenju, ali tako se na kraju ispostavilo.
 
FLUID:
@68Charger440
@jomini
Slušao sam komentar Jokića u studiju i on kaže da je to skandalozna odluka i dodao ironično da prvi put vidi da igrač saplete igrača iz svoje ekipe i da dobije crveni. Aludirao je na to što je Materaci zakačio Zambrotu u tom startu, a onaj nesrećnik se bacio preko noge. Rekao je još da možda ni žuti nije zaslužio, a kamoli crveni.
Dakle, to je bio moj zaključak pre nego što sam čuo komentar Jokića. Valjda on zna jer je bio sudija da proceni na usporenom snimku šta je za crveni karton. Pustite vi mene, ja to prema nekom mom viđenju, ali tako se na kraju ispostavilo.
Pa nogama jeste pokupio svog, ali je zakačio i ovog drugog, zar ne? A obe noge su mu bile u vazduhu. Zar ne?
 
FLUID:
Dakle, to je bio moj zaključak pre nego što sam čuo komentar Jokića. Valjda on zna jer je bio sudija da proceni na usporenom snimku šta je za crveni karton.
Da, gledao sam i ja Jokića kada je komentarisao. Mada, ovaj bold gore... Verujem da ima i uspešnijih sudija od Jokića po studijima u svetu koji su se složili sa dosuđenom odlukom, pa ako ćemo tako... Hoću da kažem da nema veze što je Jokić ''pametniji i iskusniji'' od nas po pitanju suđenja, treba da se vodimo onim što sami vidimo.
 
jomini:
Da, gledao sam i ja Jokića kada je komentarisao. Mada, ovaj bold gore... Verujem da ima i uspešnijih sudija od Jokića po studijima u svetu koji su se složili sa dosuđenom odlukom, pa ako ćemo tako... Hoću da kažem da nema veze što je Jokić ''pametniji i iskusniji'' od nas po pitanju suđenja, treba da se vodimo onim što sami vidimo.
Ma Jokic je pajser :p Jedino onaj Petrovic sto zna nesto ,a i covek je sudio na SP.
A faul je bio za zuti ne bas za crveni,a penal ne da nije bio nego ni p od penala.
 
Vidi se da Shevcenko nema iskustva na velikim takmicenjima i utakmicama u nizu (SP ili EP). Dosta se ispromashivao do sada,pa jos i penal. Vidi mu se na licu da je nervozan...uznemiren...ali onaj Voronjin me ODUSEVLJAVA!!!
Za Italija-Australija...pa imali su sanse i jedni i drugi,mozda Talijani i malo vise...Luka Toni se ispromashivao u par situacija. Imali su i Asutralijanci izgledne shanse,ali eto...nemaju nekog iskustva...svaka im cast i za ovo sto su uradili. Pa oni 32 godine nisu ucestvovali na SP pa su prosli dalje,a nashi somovi nista.
Za talijanski penal...hm! Koliko je mogao da svira,toliko i nije morao...mislim da se (ko bese bio Perota ili ko?) vise sapleo o telo onog Australijanca nego sto ga je ovaj faulirao. Mislim da je sudija hteo da se oduzi Zabarima za crveni karton.
Zasto ste toliko ogorceni na Zabare...pa od njih se uvek ocekuju ovakve stvari...kad su oni igrali kao ljudi. Nikad! :D :D Ali eto...meni su ok.
 

Back
Top