vučiću pederu

  1. Izgubljeni Slučaj 2

    Šiptari tvrde da su pobedili u bitci na Košarama

    https://sq.wikipedia.org/wiki/Beteja_e_Koshares Beteja e Koshares Beteja e Koshares u zhvillua më 9 prill të vitit 1999 në kuadër të operacionit “Shigjeta”, është njëra ndër më të përgjakshmet dhe më heroiket e luftës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. Thyerja e kufirit në mes të Kosovës dhe...
Back
Top