Rodjendan....

Kako sam podobijala zlato od ljudi koji ne znaju da volim zlato? Pa ja kazem da volim :) Zezam se. To su kao neki "ozbiljniji" pokloni od ljudi koji kupuju "ozbiljne" poklone. Nemam frku da se rastanem od poklona - ionako cenim gest/akt poklanjanja a ne sam predmet. Pogotovo kad je zlato/nakit u pitanju - mozes da ga izgubis a i inace ...bla bla
 
Ma naravno, opušteno. Nego valjda ja ne primam nelične poklone, pa ne razumem i pitam kako zašto ...:)
a jel ti padalo na pamet da ga zameniš za belo zlato? Belo je ok. Blista nekako posebno. :P
 
pajamaco, ima kuvar s receptima za afrodizijačka jela :P Videla sam ovih dana u NK u Knezu.
taj je dobar, i lepo je oštampan. ima i "sve od čokolade" onako ko Tašen, ušmirano :) Šta fali tim kuvarima? :D
 
e pa da vidimo i taj burdin...
mi smo naručili neki "Sva jela sveta", Readers d. - mislim, ja sam bila protiv, al ko me pita...kapiram da neće biti baš loš, ali sam SIGURNA da ć ga, nakon početnog listanja čim stigne, negde zaturiti i zaboraviti :D
 
Betty:
a jel ti padalo na pamet da ga zameniš za belo zlato? Belo je ok. Blista nekako posebno. :P
I meni se svidja belo zlato - ali ne nosim nakit, a i veliki sam ljubitelj kesha (koji ulazem u knjige, uglavnom...jbt nema kuce zasta da me ujede a kad bih sabrala kintu koju sam dala za knjige sigurno bi bilo porazavajuce - kao ona epizoda sex inda siti sa cipelama).
 
idealisto :)
ja bih uložila u lap topove različitih boja...da mi se slažu s odećom :P roze, plavi, zeleni, žuti......narandžasti, srebrni, crni....i tako :D I ne bi mi bilo žao :lol:
(ako ovo vidi neki od "posvećenih" IT muškaraca, nayebala sam 8) )
 
muvalo:
I meni se svidja belo zlato - ali ne nosim nakit, a i veliki sam ljubitelj kesha (koji ulazem u knjige, uglavnom...jbt nema kuce zasta da me ujede a kad bih sabrala kintu koju sam dala za knjige sigurno bi bilo porazavajuce - kao ona epizoda sex inda siti sa cipelama).
sestra moja izgubljena bliznakinja:lol:
hahhaaha stalno donosim..ko krtica:lol:
 

Back
Top