ako moze neki savet....

unokwn

Početnik
Poruka
8
Pozdrav svima. Pratim ovaj forum kod jednog drugara i vidim da ima mnogo ok likova ovde pa rekoh da pitam za poneki savet posto ovo stvarno nemam koga da pitam.

Naime trebam prvi put da spavam sa devojkom i imam jedan.... pa moglo bi se reci problem. Ne znam sta da radim sa "frizurom" dole... sta se ustvari ocekuje (osisano, podsisano, obrijano, izdepilirano...)... kako to da uradim (ako se radi o depilaciji ili nekim drugim metodama)? Pitanje mozda jeste smesno, ali stvarno ne znam sta da radim pa ako biste napisali poneki savet....

Ako je nekome problem da pise javno neka pise PP stvarno bi mi mnogo znacilo....
 
unokwn:
pa moglo bi se reci problem. Ne znam sta da radim sa "frizurom" dole... sta se ustvari ocekuje (osisano, podsisano, obrijano, izdepilirano...)

Ti si se kanda naslušao priča kako se žene gade na dlake i vole glatko izdepilirano...
Mani se tih priča...
Mislim, loše im je od dlakavih leđa i preterano bujne maljavosti u ostalim regionima, ali nije nužno da budeš bez i jedne dlačice.
 
Lepo uzmes brijac u ruke i zavrsis posao,
Samo obavezno se posle toga namazi kremom da ti ne bi buknule sitne bobuljicice.
(mislim da ne treba da opominjem da se ni slucajno nebrije na suvo)
21. vek valjda svi znamo sta je sada in.
 
Ti nemaš problem u gaćama već u glavi! ****** dečko, ako ti alatka funkcioniše šta te boli kita za dlake koje ti je Bog tu namestio sa određenim razlogom. Zamisli da udovoljavaš svakoj još i sa kita frizurom. Ako krešeš valjano, to je poslednje što će da primeti u životu na tebi. Sve ovo pada u vodu pod uslovom da su ti dlake duže od kite!!!!!!!!!!!
 

Back
Top