TRACITE LI MOJE VREME ?

ink_a , znamo se ? ...ma jeste forum je divan, sve je divno .... nego malo se ipak zanesemo ovde , pa uradimo neke glupe stvari ,shto bi s' reklo uzivimo se .... glasam za to da vishe obracamo panju na stavove , nego na osobe koje pishu ... jer dok se bavite psiholoshkom analizom jedi drugih , propushtate da date komentar na neciji stav , koji to pokushava da isprovocira od strane vas ,cim je tu ....dakle tu je kao stav , ne kao legitimacija - izuzev ponekad... legitimishe se najbolje pogledom iz ociju ....
 
jastuk:
ink_a , znamo se ? ...ma jeste forum je divan, sve je divno .... nego malo se ipak zanesemo ovde , pa uradimo neke glupe stvari ,shto bi s' reklo uzivimo se .... glasam za to da vishe obracamo panju na stavove , nego na osobe koje pishu ... jer dok se bavite psiholoshkom analizom jedi drugih , propushtate da date komentar na neciji stav , koji to pokushava da isprovocira od strane vas ,cim je tu ....dakle tu je kao stav , ne kao legitimacija - izuzev ponekad... legitimishe se najbolje pogledom iz ociju ....

Не се карам с тебе ...
 
jastuk:
Sve neshto mislim da ,ako sad odem sa foruma , a nisam nikog ovde upoznala , to i nije neki dobitak od celog aranzmana..... , iako u stvari ne zelim nikog da upoznnam :confused: ?

dakle : :?: -otkud mi ova glupa ideja ?

Ti sama odlucujes o svojim postupcima u zivotu , dogovori se sama sa sobom sta ustvari zelis pa mi se javi na 041*202-202 :lol:

e4d7a1e8-1.gif
 
jastuk:
Sve neshto mislim da ,ako sad odem , a nisam nikog , to je neki dobitak od celog..ara..... , a zelim kog :arrow: ?

dakle : :?: -otkud glupa ?....+ glas za to da vishe bacam na osobe koje se bave psiholoshkom analizom , propust da kome na neciji sav , koji to pokushava da isprovocira od strane vas ,cim je tu ....dakle tu je kao stav , ne kao legitimacija - izuzev ponekad... legitimishe se najbolje pogledom iz ociju ....

Pogubih neka slova u tvom uvodnom postu pa vidi šta se dešava,,
 
whitenicky:
Ma ja sam zelen i ovako i onako :))))))))) , ali tema ti je do moga :) , pa kako da te neko upozna nema pojima jesi li zensko ili musko , nema podatke u tvom profilu mozda si maloletnica , mozda si neka babetina , nemas sliku ....... jel ti uopste postojis :)) ?!?!?! :shock:

Tema je u skladu sa njenim mogućnostima...I ti da imaš 15 godina...
 
Nema problema , jer ipak mislim da neko ko ne upozna barem jednu osobu sa foruma za koju smatra da onakva kakvu je zamislja je KUKAVICA , jer nije sve u slakorecivim tekstovima koji ljudi pisu .... !!! Pozz i zelim ti lepe i vlazne snove :)
 
jastuk:
ink_a , znamo se ? ...ma jeste forum je divan, sve je divno .... nego malo se ipak zanesemo ovde , pa uradimo neke glupe stvari ,shto bi s' reklo uzivimo se .... glasam za to da vishe obracamo panju na stavove , nego na osobe koje pishu ... jer dok se bavite psiholoshkom analizom jedi drugih , propushtate da date komentar na neciji stav , koji to pokushava da isprovocira od strane vas ,cim je tu ....dakle tu je kao stav , ne kao legitimacija - izuzev ponekad... legitimishe se najbolje pogledom iz ociju ....

jok jastuk
 
Meni je mnogo lepo ovde na forumu i na chatu.Ovde sam da se zabavim, chat me je impresionirao oduvek, zato sto sam uvek imala zelju da sto vise komuniciram, pricam, sve zbog zabave, a nikad nisam imala zelju da sklapam sa nekim dublja poznanstva i prijateljstva, osim sa svojim deckom kojem zelim da sam apsolutno verna.
 
topmodelsica:
Meni je mnogo lepo ovde na forumu i na chatu.Ovde sam da se zabavim, chat me je impresionirao oduvek, zato sto sam uvek imala zelju da sto vise komuniciram, pricam, sve zbog zabave, a nikad nisam imala zelju da sklapam sa nekim dublja poznanstva i prijateljstva, osim sa svojim deckom kojem zelim da sam apsolutno verna.

Nisi ukapirala da je devojka možda mislila,ako dođe na forum da će nešto da povali
pošto u rl nema mogućnosti..
 
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

dobro NEKE odavde sam odbila zato shto su prema mojim kriterijuma glupi , nezadovoljni, ,delinkventni , sujetni, plitki , neobrazovani ..... al to nije razlog da se on zbog toga ljutU - :lol: ... ...... make an effort little man ![/COLOR]
 

Back
Top