Gde cete slaviti Novu Godinu?

Ako sve ispadne kako smo planirali (nadam se da hoce) i ako uspemo da dobijemo glupa tri dana (29,30 i 31), idemo na putovanje od 10 dana - Italija, Spanija, Francuska, preko neke niske agencije (stvarno je povoljno).
Po programu, N.godinu cemo docekati u Barseloni.
 
Pa ja jos nisam odlucila, evo recimo prosle godine sam bukvalno u pola jedanaest izasla sa drugaricom i zapucale smo u neki klub i mogu ti reci da je bilo uvrnuto neplanirano, interesantno, a najvise zbog svega sto mi se (neces vjerovati) tacno u ponoc slomila stikla, a te cipele sam kupila istog dana negdje oko osam uvece! Eto, bilo je zaista smijesno, zabavno i neobicno. :D
Sto se tice ove Nove, mislim da cu opet znati mozda dan prije, ma to je najbolje. ionako ne znam zasto se ljudi uvijek nesto opterecuju izgledom, pogotovo djevojke, koje pocinju od manikira, itd.
ne kazem da ni ja ne mislim, naravno da mislim, ali kad malo bolje pogledas, to je stvarno jedna euforija spremanja do tancina. Meni licno su najbolji provodi u godini definitivno dan posle, kad se svi jos bolje osjecaju i bolje provode, ne znam zasto, ali to je uvijek bilo tako.
E jos da ne zaboravim, otici cu u patikama nadam se! :lol:
 
Ne znam, najradije bih na Kopaoniku, tamo mi je uvek najlepse, ali najverovatnije cu u nekoj opustenoj atmosferi sa drustvom, kucna varijanta, dosta mi je i spremanja i bacanja para i klubova, ovaj put cu to preskociti, mada znajuci sebe, to ce biti samo ovaj put...
 

Slične teme


Back
Top