Najstrasnija prica

*Angel*

Početnik
Poruka
10
:shock: Imate li ponekad obicaj da se skupite sa drustvom i da se takmicite ko isprica najstrasniju pricu?Joooj kako to ume da bude zabavno...neki likovi cak ugase svetlo i upale svece...e to je vec hrabrost...ufff...pa ljudi pisite! :shock:


Mozda je neka prica istinita...ko zna ko moze u sred noci da vam zakuca na prozor...ili vam mozda seta kroz sobu,a vi ga ne vidite...BUUUUAAAAAAAAAAAAA!!!!!!! :evil:
 
Jok jer to je zesce njesra na koje se pale samo debili koji se plase mraka i mrtvih ljudi, a treba se plasiti samo zivih....(pricam iz iskustva jer kolk`o sam puta sam prosao kroz groblje u sred noci i nista osim da sam jednom `teo da upadnem u neku raku...)
 
Zikica:
Jok jer to je zesce njesra na koje se pale samo debili koji se plase mraka i mrtvih ljudi, a treba se plasiti samo zivih....(pricam iz iskustva jer kolk`o sam puta sam prosao kroz groblje u sred noci i nista osim da sam jednom `teo da upadnem u neku raku...)[/QU
SLAZEM SE U POTPUNOSTI
 
Zikica:
Jok jer to je zesce njesra na koje se pale samo debili koji se plase mraka i mrtvih ljudi, a treba se plasiti samo zivih....(pricam iz iskustva jer kolk`o sam puta sam prosao kroz groblje u sred noci i nista osim da sam jednom `teo da upadnem u neku raku...)

cccccccc,kao u maratoncima (njemu se ne isplati da izlazi) :razz:
 
Ajde sto ste bre takvi kad je vec postavio/la temu ajde da napisemo nesto evo od mene:

Isla 4 decaka kroz sumu pao je mrak culi su se samo zvukovi vukova.Jedan od njih se zvao Toma i hteo je da ih uplasi.Rekao je da mora nesto da vidi da ga drugovi sacekaju tu.Otisao je u jednu pecinu i krenuo da zavija kao vuk Auuuuuuuuuuuuuuu.Njegovi drugovi su premrli od straha i krenuli su tomu da traze pa da sto pre odu.Kad su dosli do pecine toza je naglo iskocio i uplasio ih.Svi su se smejali i odjdnom su culi kako u pecinio neko govori hej malii dadji ovamo pomozi mi umirem.Udario je jak grom i krenula je da pada kisa.Oni su usli u pecinu dok su isli i pratili taj zvuk videli su odjednom da nema tome.Rekli su ajde bre sta opet se on sali.I culi su kako se Toma dere.Oni su se uplasili i rekli su mu da ih vise ne plasi idu oni sada.Odjednom je neko zatvorio vrata od pecine i bacio im baklju i upaljac.Oni svi su se drali i niko nije smeo da upali baklju jel su se plasili sta ce da vide.Jedan od njih se zvao Igor i on je upalio baklju.Videli su sve krv po pecini ljudske noge ruke glave glave od medveda krv je bila sve oko njih.krenuli su da vriste i jednog je uhvatio neki covek koji je bio sav u ranama svuda je bio isecen.Igor je uzeo baklju i nabio mu je u lice.Kad je izasao pun mesec pretvorio se u vampira.Krenuli su da mu rastu zubi i ohvatio je igora i ugrizao ga.krenuli su da beze kroz pecinu.Vampir se iznenada pojavio ispred njih igor je polako kreniuo da se pretvara u vampira brzo je uzeo veliki kamen i smrvio sebi glavu jer je znao da ce i on da postane vampir.Ostali su jos samo Potko i Leo krenuli su da beze kroz pecinu ulazili su sve dublje i dublje u pecinu ali nisu bili ni svesni toga jer su samo hteli da se izvuku odatlke.


Aj mrzi me vise neka neko nastavi pricu
 
Zikica:
Jok jer to je zesce njesra na koje se pale samo debili koji se plase mraka i mrtvih ljudi, a treba se plasiti samo zivih....(pricam iz iskustva jer kolk`o sam puta sam prosao kroz groblje u sred noci i nista osim da sam jednom `teo da upadnem u neku raku...)
A šta ćeš ti noću na groblju?? Da nisi ti taj koji noću plaši te jadnike?
 
Darko_89:
Jedna mala primedba...OTKUD NA PECINI VRATA!?
Pa, valjda današnje pećine imaju vrata. Recimo, Lazareva pećina - njoj su vrata, danju, otvorena za turiste a noću su zatvorena (zaključana).
Zlotska pećina, postoje samo donja vrata. A na gornjem delu pećine je slobodan pristup u svako doba. Ali kao na donjem delu, i na gornjoj strani pećine mogu da se postave vrata.
Znači, i pećina može imati vrata! ;-)
 
prica postaje smesna onog trenutka kada je rekao da su nasli glavu od medveda medju nogama i rukama lol....
a sada je istinita prica:
4 decaka '87 (tada su imali oko 8god) godiste presli su reku preko starog zeleznickog mosta pored tog mosta bila je stara kuca sa poremecenim covekom. kada su presli na drugu staranu poceli su da podje*bavaju manijaka koji je salu shvatio ozbiljno i krenuo sekirom na njih oni su bili mladji pa samim tim i brzi.Ali manijak je presao na drugu stranu mosta i rekao da se niko nece vratit ziv u bezbednost njihovih sela...bila je to hladan jesenji dan,sunce je pocelo zalaziti,decaci nicu znali sta da rade...skok u reku je bio previse rizican a iza njih nista sama suma,maijak nije odustajao i strpljivo ih je cekao na drugoj strani mosta...Jedan decak se od silnog straha i nervoze usra*o u gace(ovo je ziva istina bez zaje*bancije)Decaci su shvatili da je vreme odluke doslo i da nemaju sta izgubit.Podelili su se u dve grupe 2+2 i zatim krenuli u sve ili nista.Mala nepaznja i neodlucnost manijaka "koga ce pre" je spasla ovu 4 od sigurne smrti.Kasnije kada je covek umro vratili su se i srusili mi kucu,ne doslovce, posto je bila vec polu raspadnuta.mesto i imena ce ostati anonimna ali se ovo zaista dogodilo...
 
Auuuu.Svakakvih budala ima.Evo juce ili prekljuce sam citao u novinama uhvatili nekog psihopatu u rusiji ubio 30 ili 40 i nesto ljudi.Nacin na koji je ubijao pozove zene u park i kada dodju olupa im neki jak predmet o glavu izbode im oci i iskopa.KRETEN.Uhvatili su ga tako sto se taj psihopata zabavljao sa nekom zenom i pozvao je u park i majka ona je ostavila svom sinu poruku da ide da se nadje sa tim(ne secam se kako mu ide ime) u parku.I sutradan nasli su njegovu majku takodje mrtvu sa iskopanim ocima sve.I znali su o kojem se coveku radi jer su imali ime tako nesto.Taj covek je radio u prodavnici sa svojom zenom koja je takodje ubijena.I sad ga valjda drze u zatvoru dok mu ne nadju dokaze da ih je on ubio.
 
sist_ing:
A šta ćeš ti noću na groblju?? Da nisi ti taj koji noću plaši te jadnike?
ma jok samo sam nekoliko njih vadio iz raka jer su pijane stoke u njih upale.......jednom jedan upao i ujutru bila neka sara`na, a on jos unutra.....kad je poceo pop da peva vidis ovaj ustaje iz rake i pita:"Da ne znate koliko ima sati, mozda. Rekli su mi da dodjem kuci do 5, a izgleda da sam zakasnio" :lol:
 

Back
Top