PENIS vs VAGINA

Makijavelli:
Ej baba ajd idi pa dedi pusi *****,smaras :lol: :lol:

Pozdravio te deda, samo da ti javnem
comandos:
Samo skini protezu.

A ti skini tu žensku čarapu sa glave. Izgledaš ki kradov sas ta pištolj.

Psihologue:
Dečko dečko slabo ti stoji uloga babe...

Tebe loše mlogo danaske jel' dete?
Ima li štogod na vidiku ili i dalje mrsiš?

shaddow:
Crna BABA, pa jel to pokojni SLOBA na slici???
a038.gif

E moj sinko, koga god baba volela taj umro.
 
Ha,ha ne moram više da zamišljam
i ne moram više da se plašim da li će joj moj mali stvarno biti mali,jer je skoro preko noći izrastao
E a sada šta me interesuje je ,jel ona baba Višnja stvarno baba ili je to u pitanju neki stvarno nadaren klinac kojeg ja ne mogu da provalim:nije mi jasno da neko uspeva da se ponaša kao starica i to na svim podforumima bez ijedne greške,ako je u pitanju klinac svaka mu čast,a ako je u pitanju baba ja ću preko novina da je prihvatim u moju porodicu jer takvo nadarenu babu koja ne vrišti kada kažeš miš i pokažeš na kompjuterski hardver,i koja se tako super izražava i super koristi internet i komp.zaslužuje mesto u mojoj porodici
 
Koliko god različitih izgleda sam video, opet me s vremena na vreme iznenadi neki novi oblik.

Žene uglavnom znaju samo za svoju "muku".
Tako da je jako siromašno pitati žene kako izgleda vagina...
Zato su stručnjaci za penise.....

A da trebam da pogadjam kako će izgledati sledeća vagina u kojoj ću uživati, ne bih baš bio siguran da ću uspešno pogoditi......
 
Kako je lose biti penis kao npr.
1.Rodis se celav bez ijedne dlake
2.Uvek visis pored 2 velike budale
3.Svi te drkaju, tuku, pljuju i maltretiraji i siluju

Vaginu ne moram da zamisljam vec jedno godinu ipo dana devojka mi se depilira [blago se meni] dok svaku narednu moram da zamisljam kako da je zadovoljim sa ovih mojih 19 cm.
 
djoni123:
Kako je lose biti penis kao npr.
1.Rodis se celav bez ijedne dlake
2.Uvek visis pored 2 velike budale
3.Svi te drkaju, tuku, pljuju i maltretiraji i siluju

Vaginu ne moram da zamisljam vec jedno godinu ipo dana devojka mi se depilira [blago se meni] dok svaku narednu moram da zamisljam kako da je zadovoljim sa ovih mojih 19 cm.

Ma ajde sta velis 19 cm....pa ti si kao natprosecan..... ili ga meris od cmara pa do vrha glavica .....i lepo je covek rekao da se ne govori o velicinama penisa i dubinama vagina....bezveze....ljudi procitajte pocetnu stranu!
 
Tuzni_patak:
Možda mu daje sigurnost to što naglašava.
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Kakvu sigurnost? Znaš koliko me briga što on ima veću kitu od mene,puf....
Nije to u pitanju osećaj njegove sigurnosti nego je on jedan uvrnut lik koji svoju dominantnost
ispoljava veličinom svog penisa i time želi nekoga da zadivi,e pa mene nije zadivio šta više gadim se takvih likova koji idu i pokazuju svima da su natprosečni a samim tim svojim delovanjem u tom smislu sebe animalizuju i ponašaju se skroz neskromno, a skromnost je jedna od najvećih vrlina....Nema veze, jedino to da naglasim da ne volim hvalisavce i materijaliste ,a ovaj lik je jedan vrlo uspešan hvalisavac i ima još jedan, koji se hvali svojim automobilima i svojim materijalnim bogatstvom u nadi da će upecati neku sponzorušu,ali njega još nisam napadao jer je vrlo uspešan u hvalisanju da se ne može isprva shvatiti da se on hvali svojim materijalnim bogatstvom.....i bla bla bla....
 
...nedostaju mi psihove teme... rekoh da povratim jednu....
...kasno je da zamishljam penis... videla. chuj, videla....
...ali uvek sam se pitala kako bi izgledao kaish od kozze penisa.... znam. morbidno. takav mi horoskop. zanemarite i produzzite.
 

Back
Top