Da li bi bilo bolje bez reklama

Da li bi bilo bolje bez reklama???????????

  • Da

    glasova: 8 88,9%
  • Ne

    glasova: 1 11,1%

  • Ukupno glasova
    9
  • Anketa je zatvorena .
Mogu neke od 4 min. recimo, za WC :D:D
ALi mislim da onim koji se reklamiraju nije cilja da mi za vreme njihovih skupo placenih reklama idemo u WC :lol:
A televizije ipak zaradjuju upravo od reklama.
Sad valjda treba da se uvede neki kanal sa filnovima itd. koji se placa, ali zato nema reklama :D
 
Ja gledam HBO preko kablovske i on ide bez reklama.
Moram priznati da to nije najsrecnije resenje. Naravno ne valjani preterivati sa reklamama ali dva bloka od po 5 do 10 minuta su po mom misljenju sasvim uredu. Kad gledam DVD ili DIV-X ja jednostavno stavim pauzu ali kad film ide preko tv-a moram priznati da upste nije tako sjajno kad ide bez reklama. Koliko puta me pritera u wc ili mi se jede ili sam zedan a film zaimljiv i ne zelim da propustim delove. Verujte mi. jedan razuman kratak blok reklama na pocetku i u sredini filma je sasvim dobrodosao. Narocito treba paziti na kom mestu pocinju reklame. Ovi nasi kulovi stave reklame kad je film najzanimljiviji. Reklamu treba staviti negde gde je scena spora i monotona. Sad drugo pitanje je sto nasi preteruju i ja zaboravim radnju filma dok ne izadju iz reklama :lol:
 
tab503:
Ja gledam HBO preko kablovske i on ide bez reklama.
Moram priznati da to nije najsrecnije resenje. Naravno ne valjani preterivati sa reklamama ali dva bloka od po 5 do 10 minuta su po mom misljenju sasvim uredu. Kad gledam DVD ili DIV-X ja jednostavno stavim pauzu ali kad film ide preko tv-a moram priznati da upste nije tako sjajno kad ide bez reklama. Koliko puta me pritera u wc ili mi se jede ili sam zedan a film zaimljiv i ne zelim da propustim delove. Verujte mi. jedan razuman kratak blok reklama na pocetku i u sredini filma je sasvim dobrodosao. Narocito treba paziti na kom mestu pocinju reklame. Ovi nasi kulovi stave reklame kad je film najzanimljiviji. Reklamu treba staviti negde gde je scena spora i monotona. Sad drugo pitanje je sto nasi preteruju i ja zaboravim radnju filma dok ne izadju iz reklama :lol:
Savrsen odgovor.E, da i jedno pitanje koje uopste nema veze sa temom:Da li neko zna koja tel. stanica ce da prenosi NFL posto 3 kanala vise nema?
Peace
 
debelo se suska da ce NFL biti na sport klubu (kablovski kanal)
SBB dosta mudro cuti ali stalno podgreva atmosferu dvosmislenim odgovorom kako nas od septembra cekaju velika iznenadjenja a ako se uzme u obzir da se povremeno na sport klubu repriziraju NFL utakmice, da dvojac voditelja sa 3k vec odavno radi na sport klubu i ogromni pritisak korisnika na SBB forumu za NFL veoma je verovatno da ce NFL biti na sport klubu.
Mozda FOX kupi prava za nasu teritoriju ali najverovatniji je sport klub.
 

Back
Top