POMOC OKO INSTALACIJE

STEFANELI:
KREKOVALA SAM I SADA MOGU NORMALNO DA IGRAM PUNO HVALA SVIMA.NEMORATE SE PREPIRATI JER STVARNO NISAM ZNALA KAKO SE KREKUJE I U TOME JE BIO PROBLEM.
E ALI SADA IMAM NOVI PROBLEM.KADA UKLJUCIM IGRICU DA IGRAM NA EKRANU MI PISE -INSERT COIN-PA NEZNAM STA TREBA DA RADIM I MOLIM ZA POMOC.NIJE U PITANJU PES VEC NEKI CD SA 150 IGRICA.POMOZITE MI ALI BEZ PREPIRKE MOLIM VAS. UNAPRIJED HVALA POSTO ZNAM DA CE TE MI POMOCI KAO I DO SADA.
A ja volim da se prepirem sa krelcima i da ih gazim ko gamad, a usput spasavam decojcice u nevolji i disem cisti zrak...Pravi netvitez na belom Laptopu..
Mada vidim da nas ovde normalnih ima jos...(pozdrav Zool)..zato cu da prepustim prednost drugom kavaljeru..
A ti mala budes li se nafilovala informacijama i zbrises nam tako bez druzenja i zezanja, tesko tebi... :) :D
 
Sal:
A ja volim da se prepirem sa krelcima i da ih gazim ko gamad, a usput spasavam decojcice u nevolji i disem cisti zrak...
Kupila sam sinu fifu06 ikada hocu da je instaliram javlja mi se problem i nemoye da se instalira do kraja vec samo do 69%.
Vidi pazi sta pricas na forumu i pokusaj da ne vrijedjas, moj post je bio okrenut problemu, zbog kojeg je otvorena tema, a to je prekid instalacije FIFA-e, i to sigurno nije prouzrokovano krekovanjem.
Dakle jos jednom pazi malo na svoje ponasanje.
 
Sucur:
Ma pusti momka, on zna krekovati igru, ko moze njemu da parira ? Neka uziva ...
Neznam sto se osecate pogodjenim, to se odnosilo na onoga sa pocetka foruma, mislim onog Highpera...I procitajte sve postove pre nego nesto napisete, jer se tako u 95% slucajeva
izbegavaju neslaganja...
Da ste kulturni kao sto ste cinicni, izvinili bi se..Mada ne treba, ja vam oprastam...XE-XE-XE...
 
EVO ME OPET SA PROBLEMOM!
KUPILA SAM IGRICU LARACROFT(TOMB RAIDER),INSTALIRASAM JE I KREKOVALA ALI KADA HOCU DA JE IGRAM PISE MI DA UBACIM ORIGINAL CD.MOZETE LI MI RECI O CEMU SE SAD RADI I KAKO UOPSTE DA JE AKTIVIRAM.
UNAPRIJED HVALA
 

Back
Top