Pricaonica

pedja-obrad

Početnik
Poruka
38
Ljudi, MOLIM VAS, moze li meni neko objasniti (ali laičkim jezikom), zasto ja nemogu proci u pricaonicu? Sve druge linkove prolazim bez problema (vesti, vicevi, oglasi, forumi, itd), medjutim kada pokusam traziti spisak soba u Pricaonici pokaze mi: "povezan na IRC server" i odmah zatim "Diskonektovan sa IRC servera". Sta je reci, gdje boči?

P.S. Umalo zaboravih, koristim OS XP sp2 i imam instaliran Macromedia Flash Player i Javu, očigledno je da nije zbog toga.

Drugarski pozdrav !!!
 
mIRC jr program preko kojeg ulazis na IRC servere brze,lepse i efikasnije.nema dugog cekanja kao kod browsera,sve je lako,ne mora da se ponovo ukucava sifra i nickname sve se moze unapred predefinisati.a program je 1.6mb
 
I onda radis sledece...
U glavnom (belom : ) ) prozoru kucas "/server irc.krstarica.com" (bez navodnika)
Kada se to ucita, pise nesto kao "Rutinska provera" i tu negde se nalazi text koji je markiran crnim...
Taj text prekucas i kada se sve ucita
kucas "/join #krstarica" ili gde vec oces da chatujes i to je to....
Nick menjas "/nick bablablabla"
I tako....

Za sva moguca pitanja konsultuj HELP :D
 
ljudi jel neko odradio skriptu za MIRC da ima sve shto i java applet za krstarica-irc?
znachi npr. *user se zlobno smeje...
mislim, znam da se to mozhe uraditi i ovako "/me se zlobno smeje", ali je onako lakshe :)
 

Back
Top