Maza

medena

Zainteresovan član
Poruka
227
recimo da smo se vratili sa posla ili je kisno popodne i svet izgleda mracan i siv ili jednostavno zelim da provedemo neko vreme sami...tisina u stanu...ili lagana muzika...ne kao uvod u seks...ne nesto posle seksa..samo mazenje..njegova glava na mom krilu...moja ruka u njegovoj kosi...oboje citamo omiljenu knjigu...moja glava na njegovom ramenu...dok sedi za kompjuterom i radi nesto vazno, bezobrazno ga prekinem tako sto sednem iza njega, zagrlim ga jako i naslonim obraz na njegova ledja :P ...masaza bebi uljem...kada sa puno pene...ne pricamo mnogo...ali zovem ga njegovim specijalnim imenom, koje niko drugi ne zna ...ljubimo se samo vrhom usana...dodirujem njegov vrat...poljupci po mojim ledjima...uh, ima sigurno jos, ko bi se svega setio :)
Ko voli i sme da bude Velika Maza i da stvarno uziva u tome? Na koji nacin se mazite i kako mazite nekoga koga volite?
 
uhh, medena, pa tako nekako :lol:
treba dodati fantasticnu masazu za opustanje, mazanje baby Johnson uljem na mokru kozu posle tusiranja, a posle, zna se :wink:
 
Cuo sam ja da se takve stvari dogadjaju ljudima , sta ja znam verovatno nije lose kada si neciji mazonja :) a i citao sam u novinama o tome :)
Medena radis li ti to tvom muskarcu svaki dan :) ?
Ili da li bi mu radila :oops: :lol:
 
pa evo, ja sam bash maza :oops: :lol:
hehe.
gori sam bio od moje bivse, koja je, uzgred, bila onako razmazena malo, al' sam je zaje8o po tom pitanju ..... :lol:

nema nishta slajde nego utoniti u polusan u njenom krilu
 
Stvarno nema veze sa muskim ponosom nikako. Samo pravi muskarci umeju da budu maze kad treba i sve ostalo sto treba, bas onda kad treba :P . Svaka cast muskarcima koji su to priznali :) ...pa i decacima (pozdrav Keeper) :)
 
Stari Lisac:
Cuo sam ja da se takve stvari dogadjaju ljudima , sta ja znam verovatno nije lose kada si neciji mazonja :) a i citao sam u novinama o tome :)
Medena radis li ti to tvom muskarcu svaki dan :) ?
Ili da li bi mu radila :oops: :lol:

Kad nekog puno volim, ja mu bas to radim :) , naravno i on meni :P . E sad, sto se mene tice, bilo bi i svaki dan, da se ima vremena :wink:.
I da umalo da zaboravim, ovu temu sam postavila, jer malo malo pa se neko zali kako nema tema o ljubavi, vec samo o seksu...Ako vecina ne voli da se mazi ili voli, ali iz ko zna kog razloga ne radi to, ili nece da prizna :shock: , ili whatever, logicno je da takvih tema ima mnogo manje...
 
medena:
Stvarno nema veze sa muskim ponosom nikako. Samo pravi muskarci umeju da budu maze kad treba i sve ostalo sto treba, bas onda kad treba :P . Svaka cast muskarcima koji su to priznali :) ...pa i decacima (pozdrav Keeper) :)

Tacno,tacno.

Hvala u ime svih nas koji smo priznali da smo maze onda kada to treba da budemo.
 
ja volim da se mazim... ali uglavnom sam ja mazila druge... a ja umem da zaspim samo ako se nalazim u necijem narucju i taj mi ceska ledja ili se igra sa mojom kosom...
 
Princeza:
ja volim da se mazim... ali uglavnom sam ja mazila druge... a ja umem da zaspim samo ako se nalazim u necijem narucju i taj mi ceska ledja ili se igra sa mojom kosom...
ja volim da te mazim...ali uglavnom sam mazio druge... a ja umem da zaspim samo ako se nalazis u mom narucju i ja ti ceskam ledja ili se igram sa tvojom kosom...
 
Volim da se mazim,opusta i prija...
Maziti ga po kosi,ledjima..
Dodirivati se nosevima (kao Eskimci kad se ljube)..
Mmmmm...upravo mi to nedostaje
 
joj sto ne volim da citam nesto sto mi staje na muku

MICOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO........ ajde da se mazimo :( :( :(
 
princ:
Princeza:
ja volim da se mazim... ali uglavnom sam ja mazila druge... a ja umem da zaspim samo ako se nalazim u necijem narucju i taj mi ceska ledja ili se igra sa mojom kosom...
ja volim da te mazim...ali uglavnom sam mazio druge... a ja umem da zaspim samo ako se nalazis u mom narucju i ja ti ceskam ledja ili se igram sa tvojom kosom...

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
 

Back
Top