Forza Juve

Mislim da svi navijaci Juventusa treba da se pogledaju u Ogledalo i kazu:
Ma mi smo Lopovi i nista vise sem toga:lol:
Moggi koji je namjestio za svojih (13) godina u Juventusu sijaset Utakmica,cak je i namjestao Sudije na Trofejima(Berluskoni) Pa to je stvarno Bolesno.
Ali sto su rekli i Milanisti i Interisti i navijaci svih Klubova:
Vidi se kakvi su u LS........
Cao,ja sam Moggi,oslobodite Provencana:D To je samo neka od poruka navijaca raznih klubova!
 
Juventus je tim koji je unistio fudbal u kalcu.. Oni sistematski igraju povuceno, dosadno, budjavo, smorno, debilno, ocajno, grozno, nepodnosljivo vrebajuci priliku za kontra napad.. I nista vise... Do 100% njih sreca posluzi u 89%.. Nemaju navijace, nemogu da naprave atmosferu.. kradu, lazu... pi.. Jasno je zasto su jedni od retkih, ako ne i jedini koji ne mogu da napune pola stadiona.. Kojih pola, cetvrt.. Pola mozda u ligi sampiona.. i to ponekad..
 
loogyc:
Juventus je tim koji je unistio fudbal u kalcu.. Oni sistematski igraju povuceno, dosadno, budjavo, smorno, debilno, ocajno, grozno, nepodnosljivo vrebajuci priliku za kontra napad.. I nista vise... Do 100% njih sreca posluzi u 89%.. Nemaju navijace, nemogu da naprave atmosferu.. kradu, lazu... pi.. Jasno je zasto su jedni od retkih, ako ne i jedini koji ne mogu da napune pola stadiona.. Kojih pola, cetvrt.. Pola mozda u ligi sampiona.. i to ponekad..

Za igru Juventusa nisi u pravu daleko je to od istini to je stereotipna prica koja prati italijane a bila je realnost pre 30 godina sada vise veze nema sa istinom,sem delom jer se u italiji igraju najbolje odbrane.Juventus je tipicna italijanska ekipa s tom osobinom da gazi slabije ekipe a igra egal sa boljim ekipama.
Sto se tice navijaca tek tu nemas veze sa ralnoscu jer za Juventus navija 40% italijana,mada najmanje u Torinu jer je to sindrom velikih klubova da se uvek navija u tom gradu za manji klub.Slican primer imas i u Rimu sa Laziom.
Jos jedan razlog sto stadion nije uvek ispunjen je taj sto se taj stadion nalazi 80 km od Torina u nekoj pm. mejdu alpima,a mnogi navijaci Juventusa to nikad nisu prihvatili seljenje na dele Alpi sa Comunalea pa i dan danas gledaju utakmice na Comunaleu preko video bima.
 
_Milanche_:
Za igru Juventusa nisi u pravu daleko je to od istini to je stereotipna prica koja prati italijane a bila je realnost pre 30 godina sada vise veze nema sa istinom,sem delom jer se u italiji igraju najbolje odbrane.Juventus je tipicna italijanska ekipa s tom osobinom da gazi slabije ekipe a igra egal sa boljim ekipama.
Sto se tice navijaca tek tu nemas veze sa ralnoscu jer za Juventus navija 40% italijana,mada najmanje u Torinu jer je to sindrom velikih klubova da se uvek navija u tom gradu za manji klub.Slican primer imas i u Rimu sa Laziom.
Jos jedan razlog sto stadion nije uvek ispunjen je taj sto se taj stadion nalazi 80 km od Torina u nekoj pm. mejdu alpima,a mnogi navijaci Juventusa to nikad nisu prihvatili seljenje na dele Alpi sa Comunalea pa i dan danas gledaju utakmice na Comunaleu preko video bima.
Juventus jeste najpopularniji tim u Italiji, ali on nema navijaca u Torinu! Njihova prapostojbina je Sicilija, tamo imaju najvise navijaca i tamo su stadioni uvek puni kad igraju.

Ako mislis da Lazio ima vise navijaca u Rimu, nisi u pravu! Roma je pravi gradski klub i za nju navija vecina Rimljana!
 
Pa ja sam to i rekao isto sto si i ti posle napisao kad si me deomantovao.Rekao sam da Juve ima vise navijaca po Italiji nego u Torinu koji vise navija za Torino a ista je situacija i sa Laziom koji ima malo navijaca u Rimu a mnogo vise u ostalim delovima zemlje.
 
Mogu da kradu koliko hoce, opet ih najvise volim.... Pa sugavi milan je ispao u drugu ligu zbog namestanja utakmica... Stvarno mislite da i JUVEU to ne bi uradili, pa nema Modji veci uticaj u italiji od premijera, ali tesko je objasniti iskompleksiranim shabanima iz milana (i jedni i drugi) ko je vladar italije (prethodnih 5 godina - 4 titule)...
PS. Kad inter osvoji titulu prestajem da navijam za JUVE
 
Kad Juventus uradi nesto u Evropi - mozda i promenem misljenje o njima. Od onog finala pre 4-5 godina (izgubili ste, zna se od koga) niste u stanju nikog od jacih timova da pobedite.
 
Zamisli situaciju da se izgradi novi zvezdin stadion koji bi bio u Rumi da li bi se na njega dolazilo isto kao i kad je u centru grada?
Kazem da sistematski unistavaju fudbal.. Najpre u Torinu, a to se onda i siri.. Sto nisu sagradili stadion u centru torina.. ili bar 5-10km udaljen od njega..
 
_Milanche_:
Za igru Juventusa nisi u pravu daleko je to od istini to je stereotipna prica koja prati italijane a bila je realnost pre 30 godina sada vise veze nema sa istinom,sem delom jer se u italiji igraju najbolje odbrane.Juventus je tipicna italijanska ekipa s tom osobinom da gazi slabije ekipe a igra egal sa boljim ekipama.
Sto se tice navijaca tek tu nemas veze sa ralnoscu jer za Juventus navija 40% italijana,mada najmanje u Torinu jer je to sindrom velikih klubova da se uvek navija u tom gradu za manji klub.Slican primer imas i u Rimu sa Laziom.
Jos jedan razlog sto stadion nije uvek ispunjen je taj sto se taj stadion nalazi 80 km od Torina u nekoj pm. mejdu alpima,a mnogi navijaci Juventusa to nikad nisu prihvatili seljenje na dele Alpi sa Comunalea pa i dan danas gledaju utakmice na Comunaleu preko video bima.
Druze,znas li kakve su to ANkete sto se tice navijaca :confused:
To je kao u Formuli:D
Kada je Sumaher rasturao svi su navijali za njega,sada kada Alonso Rastura svi navijaju za njega....Uostalom kada je Milan osvojio Skudeto (zadnji) njihov broj Navijaca se znatno povecao,tako da Ankete nisu pravi pokazatelj stvari!
 
Po meni juve treba da predje na komunale,da ga malo renoviraju,povecaju,oteraju kapela i dovedu neke tehnicare u ekipu da bi igrali lepse.Ovako ce uvek biti na udaru.
 
Walken:
Mogu da kradu koliko hoce, opet ih najvise volim.... Pa sugavi milan je ispao u drugu ligu zbog namestanja utakmica... Stvarno mislite da i JUVEU to ne bi uradili, pa nema Modji veci uticaj u italiji od premijera, ali tesko je objasniti iskompleksiranim shabanima iz milana (i jedni i drugi) ko je vladar italije (prethodnih 5 godina - 4 titule)...
PS. Kad inter osvoji titulu prestajem da navijam za JUVE
Samo d ti kazem kad je Milan ispao u drugu zbog namestanja tada vlasnik Milana NIJE bio Berluskoni,on je kupio klub te godine kad su bili u drugoj ligi tako da moras da smislis neki drugi izgovor za namestanje.
 
Nema veze koje bio vlasnik opet su namestali utakmice, te stoga nemojte da kenjate o Juventusovom postenju. Ni jedni ni drugi nisu cvecke. Prosle godine titula je osvojena u sred milana (hvala Davide)......
 
Berluskoni je doveo Milan do krova Evrope, ali je Milan bogami platio izuzetno visoku cenu za tako nesto!
Kada je prvi put Milan ispao iz lige, Berluskoni nije bio predsednik, ali je upravo on placao druge timove da pobedjuju Milan, cime Milanu cena pada na trzistu da bi ga Berluskoni kupio za sto manje para...
Drugi put Milan je IZBACEN u drugu ligu zato sto je Berluskoni namestao utakmice, ovog puta u korist Milana!!
 

Back
Top