HOMOSEKSUALIZAM

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
mammy:
ovo bi za postavljaca teme


iskljucivo posledica vaspitanja.Majka *****: sin *****.Otac alkoholicar: kcerka lezbejka.A zasto?Moram li pisati.Pa kakav pogled na zene moze imati taj nesretni sin pored majke prostitutke.Ili, moze li kcerka videti u muskarcima nesto pozitivnije od alkoholicara i nasilnika kao sto je njen otac.Al , naravno, ako je to Elton John , e onda to nije posledica vaspitanja vec je to nesto savrseno, inteligentno i daleko uzvisenije od nas hetero....I zato danas imamo sliku koju nam, radi promocije takvih Bogova kao sto su Elton John ili Judi Foster, serviraju njihovi mocni menadzeri da se ovde radi o necemu vise nego normalnom i da mi obicni gradjani samo mozemo da mastamo o tim lepotama homoseksualizma.Da ne budem iskljuciv, i u "normalnijim" porodicama ove deformacije se mogu pojaviti ali u svakom slucaju radi se o velikom uticaju roditelja na formiranje seksualne licnosti njihove dece.Dakle , to je ogroman drustveni problem i ministarstva za familiju (postoji u mnogim zemljama) trebali bi da se bave ovim problemom kao deformacijom u vaspitanju dece.Na zalost, posledice takvog vaspitanja se ne prihvataju kao nesto negativno za drustvo i porodicu vec , naprotiv, na te pojave se gleda sasvim normalno.Cak se takvim oficijelnim stavom drzavne administracije podstice sirenje ovog defetizma.Posebno su u opasnosti mladi.Kako ja svojoj kcerki da objasnim da je lezbejstvo nesto krajnje neprirodno kada pedagozi u skoli (ovde na "Zapadu") davaju savet kako "nesretna" devojcica da smogne snage i da pridje svojoj drugarici i da joj kaze "volim te i zelim sex sa tobom".......Pa , ***** ti Boga i civilizaciju i ...........i koji me djavo natera da pocnem sa ovom temom.
....................................................Oprostite.......puko mi film.....................
 
Samantha Jouns:
Ima vec tema na ovu temu,....Bila je 100% o homoseksulacima oba pola......I da kazem nemam nista protiv takvih ljudi,...


e , upravo nas je i ta beskrajna "zivilizovana" tolerancija i dovela do toga da mi uopste i ,nazalost, raspravljamo o ovoj temi.Sacekaj malo, kada budes imala decu, ne verujem da ces imati isti stav kao i sada.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top