Kaziprst i "organ"

SumiTara

Ističe se
Poruka
2.145
Da li je istina da oblik kaziprsta muskarca upucuje
na velicinu i oblik polnog organa?

Zene: Mali, ruzni, zdepasti prsti...asocijacija?
Kakva su vasa iskustva? Lepi prsti- iskustvo?

Muskarci: uporedite prst i .....

"Naucno istrazivanje"
 
aha, i ja sam cula o ovome.... i nekako cini mi se da je tacno........lepi prst, lep organ (ako je u obliku gljive prema kraju, onda kao imaju i zadebljani glavic, e ovo treba jos da ispitam). a znate sta sam jos procitala, duzima cela i nosa kad se izmeri daje duzinu muskarcevog organa u erekciji, i ovo bogami da vam kazem je donekle tacno. pa dragi moji uzivajte mereci. :twisted:
 
E pa ja znam za tu pricu za sake i stopala uopste, pa ajde i za prste i mislim da ima veze ali nisam 100% sigurna. Uvek sam se pitala kako sam ih ja prepoznavala a do sad jos nikad nisam pogresila u izboru sto se tice organa. A nikad nisam to gledala, nekako nesvesno ih prepoznajem. Ali da, svi su imali lepe sake i prste , onako dugacke i snazne, cvrste sake (znate ono kad se rukujete s nekim) i velika stopala, mislim da ima veze. Mislim da najvise ima veze sa celom gradjom muskarca, onako kako izgleda njegova celokupna pojava, takav mu je i organ- do sad uvek bilo. Znaci visoki, krupne gradje (prirodno), krupnih kostiju, stopala, sake.
Ali to mogu muskarci najbolje da nam kazu.
 
Jbte ... na kraju ćemo doći do toga da ne samo dužina prstiju na rukama i nogama, nego dužina nogu i ruku jasno ukazuje na veličinu polnog organa ...
A ima žena koje tvrde da su niski muškarci odlični ljubavnici ... di je tu logika.
 
Gazdarica:
Joj, ja nikako ne podnosim one tupaste, krakte i debele prste kod muskaraca...
e bas o tome pricam....ali mene je zeznuo jedan takav....on takve prste a kita mu velika...i sta cemo sad? ;)
Mada mi se vise svidja ona varijanta :"vidis nekog super tipa na ulici pridjes mu,..malo ga ispipas... opipas ono sto ne zanima i znas koliki mu je" :mrgreen: :mrgreen:
 
Ovako,stavis palac i kaziprst u takav polozaj da ugao izmedju njih bude 90 stepeni(prav ugao),i hipotenuza ili laicki zamisljena linija koja spaja vrh palca i vrh kaziprsta je ekvivalentna duzini penisa u erekciji,ovo je tacno u 80 % slucajeva.
 
cvele_kv:
Ovako,stavis palac i kaziprst u takav polozaj da ugao izmedju njih bude 90 stepeni(prav ugao),i hipotenuza ili laicki zamisljena linija koja spaja vrh palca i vrh kaziprsta je ekvivalentna duzini penisa u erekciji,ovo je tacno u 80 % slucajeva.

He, he...da sam musko, bila bih ....talentovana.:lol:
 

Back
Top