Molim pomoc, u vezi modema Conexant

To najmanje zavisi od tvog modema!

Pre svega, brzina tvoje konekcije u najvecoj meri zavisi od tvoje telefonske centrale, tj. da li je pulsna ili tonska. Kao drugo, izbor provajdera je takodje bitan faktor, jer ne mogu svi provajderi da proizvedu istu brzinu.

Na kraju, ako imas pulsnu centralu, mozes samo da sednes i kukas dok ti je ne zamene sa tonskom. Druge pomoci nema! :wink:
 
Nemoj se covece sad praviti doktor. Pa znam za sve to sto si rekao. Ne bi ni postavljao pitanje da nije vise prirode. Do juce sam surfovao netom brzinom od 33600 na Rockwell-u.Odkad sam zamenio komp , modem i instalirao XP smanjila mi se brzina.

Da li neko zna u cemu je problem ?
Pozdrav
Ivan
 
Ne pravim se doktor, vec samo pokusavam da ti ukazem na neke stvari koje uticu na brzinu konekcije.

Iz licnog iskustva mogu da kazem da sam vece brzine postizao na Win98 i Win Millenium.

Sta drugo da ti kazem, nego da probas sa svojim starim operativnim sistemom(naravno ako te ne mrzi da ga reinstaliras).
 
Nema sanse da se vracam sa XP-a na 98-cu. Sad sam presao na XP , kad imam bolju masinu i mogu da kazem da je sistem stabilan, i da necu da ga menjam. Zbog tih nekih 7200kb/s vise manje, sta me briga. Bolje da imam bolji sistem.

Nego da te ja pitam, jel znas mozda ti , ili neko ovde kako se podesava u Win XP-u MTU u Registry-u kompjutera, mozda cu time uspeti malo da poboljsam protok!?

Pozdrav
Ivan
 

Back
Top