BEKAM ZAKON

bekamfan

Početnik
Poruka
36
BEKAM JE NAJBOLJI FUDBALER NA SVETU!NIKO NIJE BOLJI OD NJEGA U SUTIRANJU SLOBODNIH UDARACA!BOLJEG FUDBALERA NISAM VIDELA U ZIVOTU I LEPSEG A TO STO NEKI KAZU DA JE NJEMU MANEKENSTVO BITNIJE OD FUDBALA LAZU!
 
ma daj..ova tema je glupost..

sorry bekamfan ali stvarno nema potrebe da otvaras temu o Bekamu...o njemu mozes da pises na mnogo drugih tema..ali ako ostali podrzavaju ovu temu...ok..
 
bojan86:
ma daj..ova tema je glupost..

sorry bekamfan ali stvarno nema potrebe da otvaras temu o Bekamu...o njemu mozes da pises na mnogo drugih tema..ali ako ostali podrzavaju ovu temu...ok..
Zasto da ne? Beckham ima puno fanova njima ce se ovo sigurno dopasti!
Bekamfan, mogla bi da posaljes neke njegove slicice :idea:
 
bojan86:
videces sutra neke komentare...


Cekao sam da dodje sutra, pa da dam komentare:

Bekam je od respektabilnog veznjaka u MUTD prerastao u nesposobnog indiferentnog "bas sam lep, pa ne moram da trcim" geja. IMAO (ponavljam IMAO) je nekad fantasticnu dugu loptu, moza i najbolju na svetu, ali sad ima mnogo igraca koji su ga pretekli...O njegovim slobodnjacima govori dosta to sto je imao post od 8 meseci...nek od kod cika Juninha, da mu ovaj objasni par stvari...nista drugo u igri nikad nije ni imao...ne bi predriblao ni mrtvu macku, tehnika mu je sasvim prosecna, a brz je kao krepali penzioner dok hrani golubove.Jedino mu je isti pregled igre, kao sto je bio u MUTD,a popustio je znatno i psiholoski...uopste ne lici na igraca koji bi trebalo da bude kapiten Engleske...Dosao je u Madrid zbog titula i fantasticno se usrecio....

Nista licno prema ljubiteljima manekena u kopackama, ali covek nema pojma...
 
action-smiley-033.gif
za post iznad
 
KOWYNUXX:
Cekao sam da dodje sutra, pa da dam komentare:

Bekam je od respektabilnog veznjaka u MUTD prerastao u nesposobnog indiferentnog "bas sam lep, pa ne moram da trcim" geja. IMAO (ponavljam IMAO) je nekad fantasticnu dugu loptu, moza i najbolju na svetu, ali sad ima mnogo igraca koji su ga pretekli...O njegovim slobodnjacima govori dosta to sto je imao post od 8 meseci...nek od kod cika Juninha, da mu ovaj objasni par stvari...nista drugo u igri nikad nije ni imao...ne bi predriblao ni mrtvu macku, tehnika mu je sasvim prosecna, a brz je kao krepali penzioner dok hrani golubove.Jedino mu je isti pregled igre, kao sto je bio u MUTD,a popustio je znatno i psiholoski...uopste ne lici na igraca koji bi trebalo da bude kapiten Engleske...Dosao je u Madrid zbog titula i fantasticno se usrecio....

Nista licno prema ljubiteljima manekena u kopackama, ali covek nema pojma...

Svaka cast.
 
KOWYNUXX:
Cekao sam da dodje sutra, pa da dam komentare:

Bekam je od respektabilnog veznjaka u MUTD prerastao u nesposobnog indiferentnog "bas sam lep, pa ne moram da trcim" geja. IMAO (ponavljam IMAO) je nekad fantasticnu dugu loptu, moza i najbolju na svetu, ali sad ima mnogo igraca koji su ga pretekli...O njegovim slobodnjacima govori dosta to sto je imao post od 8 meseci...nek od kod cika Juninha, da mu ovaj objasni par stvari...nista drugo u igri nikad nije ni imao...ne bi predriblao ni mrtvu macku, tehnika mu je sasvim prosecna, a brz je kao krepali penzioner dok hrani golubove.Jedino mu je isti pregled igre, kao sto je bio u MUTD,a popustio je znatno i psiholoski...uopste ne lici na igraca koji bi trebalo da bude kapiten Engleske...Dosao je u Madrid zbog titula i fantasticno se usrecio....

Nista licno prema ljubiteljima manekena u kopackama, ali covek nema pojma...
MA NEMOJ MI RECI!!!!
@ bekamfan i milanfan,definitivno cemo se super slagati ;-)
BECKHAM RULES!!!!
 
BEKAM JE SUPER!I NE VOLIMO GA MI ZBOG TOGA STO JE ON ,,MANEKEN" NEGO ZATO STO SUPER IZVODI SLOBODNJAKE A I ON JE NA POZICIJI IZ KOJE SE NE DAJU GOLOVI!A TO STO STE VI LJUBOMORNI NA NJEGA ILI STA STE VEC TO JE VAS PROBLEM!POZDRAV JEKI! :evil: :evil: :evil:
 
bekamfan:
BEKAM JE NAJBOLJI FUDBALER NA SVETU!NIKO NIJE BOLJI OD NJEGA U SUTIRANJU SLOBODNIH UDARACA!BOLJEG FUDBALERA NISAM VIDELA U ZIVOTU I LEPSEG A TO STO NEKI KAZU DA JE NJEMU MANEKENSTVO BITNIJE OD FUDBALA LAZU!

Od Bekama slobodne udarce izvodi bolje mnogo igraca npr. Juninho Pernambucano, on gadja i sa 40-ak metara a cesto je i davao golove sa te razdaljine, mislim najbolji protiv Verdera un 1/8 finala LIGE SAMPIONA prosle godine! Onda Andrea Pirlo je super izvodjac, Mihajlovic....
 
JekaiGeorge:
Ne verujem da je Mihajlovic bolji od Beksa.
JOK I NIJE BOLJI OD MIHAILOVICA!Meni je bekam najbolji a sad sto bolje od njkega izvodi zuninjo to me ne zanima!Ja tvrdim da kad bi otisao u bolji klub bio bi bolji od zuninja i kad bi real imao boljeg trenera!OVO JE ZA FANOVE BEKAMA KOLIKO PUTA TREBA DA PONOVIM? :? :? :?
 
bekamfan:
JOK I NIJE BOLJI OD MIHAILOVICA!Meni je bekam najbolji a sad sto bolje od njkega izvodi zuninjo to me ne zanima!Ja tvrdim da kad bi otisao u bolji klub bio bi bolji od zuninja i kad bi real imao boljeg trenera!OVO JE ZA FANOVE BEKAMA KOLIKO PUTA TREBA DA PONOVIM? :? :? :?
Takvih bas i nema puno
 
Ma da...ja se nadao nekoj korisnoj razmeni stavova i mishljenja, ali kad sam video slike na kojima je prikazan :"NE KAO MANEKEN, VEC KAO ODLICAN IZVODJAC "BEKAMOVIH KIFLI", sve mi je bilo jasno...Kako stvari stoje, mocice uskoro da otvori pekaru i da demonstrira te kifle...Jeka dobila pojacanje, a ja se i dalje cudim kompleksnosti zenskog mozga...

PS: ovo je forum "FUDBAL", ovde se raspravlja o kvalitetima timova, takmicenja i igraca, ali iz fudbalskog ugla gledanja...a teme u kojima cete da kazete da vam se neko svidja, jer je lep, su za Svastaru, a ne za ometanje onih koje fudbal zaista zanima.
 
bekamfan:
BEKAM JE NAJBOLJI FUDBALER NA SVETU!NIKO NIJE BOLJI OD NJEGA U SUTIRANJU SLOBODNIH UDARACA!BOLJEG FUDBALERA NISAM VIDELA U ZIVOTU I LEPSEG A TO STO NEKI KAZU DA JE NJEMU MANEKENSTVO BITNIJE OD FUDBALA LAZU!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ovo je ubedljivo najgori topik koji se ovde pojavio!
A ti si cero videla mnoge fudbalere kako izvode slobodnjake? Sto se tice fudbala,ja sam tata za Bekama,akamoli neki profesionalni fudbaler.
A verovatno ti je i on u poverenju rekao da mu je bitiniji fudbal od manekenstva,a? :lol: :lol: :lol:
Nisi ti cero gledala kako slobodnjake izvodi Stoichkov,Bebeto,Breme,Pixi,Kuman...i jos mnogo njih.
Zato bolje vezi goblene!
 

Back
Top