NAJLEPSI FUDBALER

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma najlepshi je Ronaldinho!!! :-D :-D :-D

ronaldinho.jpg
 
Cigancica:
A sta je sa domacim fudbalerima? Na primer Vlada Stojkovic, Bosko Jankovic, Marko Perovic... ?
Pa onda Dejan Stankovic, Nemanja Vidic...
Ima lepotana i kod nas 8-)

Al si ti zaluđena Zvezdom i njenim igračima da to prevazilazi granice normalnosti. Pa zar su u Zvezdi sve sami manekeni:idea::idea::idea::|:|:roll::evil:
 
Alex.L:
Al si ti zaluđena Zvezdom i njenim igračima da to prevazilazi granice normalnosti. Pa zar su u Zvezdi sve sami manekeni:idea::idea::idea::|:|:roll::evil:

Hahahaha koji si ti lik... Pre svega nisam zaludjenja, kako ti to kazes...Ne vredi da ti objasnjavam, ocigledno ti to nikad ne bi shvatio... :roll: A kao drugo, nisam ja kriva sto imamo zgodne i pre svega odlicne fudbalere 8-)
 
Cigancica:
Ne vredi da ti objasnjavam, ocigledno ti to nikad ne bi shvatio...
Obožavam ovakve odgovore:|. Očigledno je da si ostala bez argumenata, ali lepše je reći ovo što sam citirao. Pokušaš da me omalovažiš,kao nemam ja pojma i verovatno sam ograničen pa neću ukapirati:evil::evil::evil:, a sebe da uzdigneš na viši nivo od mene(možda se nisam dobro izrazio), jer ti nemaš vremena da se raspravljaš sa tamo nekim.:roll::roll::roll:

SAMO OBJASNI, CEO DAN ĆU DA ČEKAM:!::!::!:
 
:shock: To si ti rekao... Ja ne... Ja sam mislila na to da ti ne bi razumeo, jer ocigledno nemamo isto misljenje, pa da se ne mucim uzalud da objasnjavam... A ti ako trazis nekog sa kim ces da raspravljas ili da se svadjash, mene zaobidji ;-) Nisam ja u tom fazonu i nije mi jasno sto svi ovde odma pocinju neku raspravu... Mislim ok, razlicita su misljenja i ukusi, ali mislim da ipak moze da se prica i na normalniji nacin, a ne prepucavanjem... :roll:
 
Cigancica:
:shock: To si ti rekao... Ja ne... Ja sam mislila na to da ti ne bi razumeo, jer ocigledno nemamo isto misljenje, pa da se ne mucim uzalud da objasnjavam... A ti ako trazis nekog sa kim ces da raspravljas ili da se svadjash, mene zaobidji ;-) Nisam ja u tom fazonu i nije mi jasno sto svi ovde odma pocinju neku raspravu... Mislim ok, razlicita su misljenja i ukusi, ali mislim da ipak moze da se prica i na normalniji nacin, a ne prepucavanjem... :roll:

Pa dobro. Razumem da ja su ukusi različiti, ali mi malo(više) smeta kad neko favorizuje svoj tim, i stavlja ga i gde treba i gde ne treba.
 
Alex.L:
Pa dobro. Razumem da ja su ukusi različiti, ali mi malo(više) smeta kad neko favorizuje svoj tim, i stavlja ga i gde treba i gde ne treba.


I meni mnogo stvari smeta, ali postujem tudje misljenje, kao sto ocekujem da neko postuje moje... Pre svega sto ja svojim komentarima nikog nisam uvredila :wink:
Ma da ne duzimo vise pricu o tome... Nema svrhe :wink:
Posto vidim da gotivis Arsenal, cestitam na vecerasnjoj pobedi :p Bilo bi lepo videti Arsenal i Barsu u finalu! 8-)
 
zoranpetrovic84:
Murinjo i zene su kreteni :) :) :)
Ma ti si bre kreten belosvetski.Murinju mozete samo da pljunete pod prozor..
A inace mojoj listi najlepsih dodah i Fredrika Ljugberga..Dobro nije lepsi od Bekama i Zozea ali je izuzetno zgodan...
Ipak..Murinjo mi je trenutno najsladji...
 

Prilozi

  • 357113.jpg
    357113.jpg
    11 KB · Pregleda: 10
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top