copyright

AntunTun

Veoma poznat
Poruka
10.793
ok ovo i nije web dizajn vishe je do dizajna...al ne mogu na umetnost nije bash to...a nije ni posao...pa reko mozhda neko od ozbiljnih ljudi zna...

dakle ako pravim katalog za nekakvu firmu...i recimo hotju da upotrebim eshera...recimo

esher.jpg


esher je mrtav...kome ja treba da platim za to i da li uopshte treba da platjam?...dal zna neko?
 
hehe nikad ja necu da razumem umetnost !!

Ma ja bih ih naterao meni da plate pogledaj na sta ta slika lici:)
Odo da popijem malo vode da dodjem sebi :)


OVO JE UMETNOST:)
To i vredi platiti LOL :)
 

Prilozi

  • Desktop.jpg
    Desktop.jpg
    94,6 KB · Pregleda: 33
Plaća se Sokoju... Danas se sve plaća njima... Ako je mrtav onda i više- zbog održavanja.
To bi, valjda, trebalo da znaju oni zaduženi za zaštitu intelektualne svojine... Medjutim, nije sigurno da u Srbiji postoji podrška za ključne reči: zaštita, intelkt, svojina...
 
Plati bih ja njima malo po nosu.Kakve veze Sokoj ima sa Esher?
Sto oni ce kao da posalju te pare njegovim potomcima :lol:
A uostalom ni njegovo potomci nemaju pravo na to.
Mozda jedino ko bi imao pravo je taj lik koji je kupio tu sliku, ali glupo je o tome raspravljati, samo ti stavi tu slicicu u katalog, a ako ti neko bude trazio ostetu za to slobodno ga uputi na mene reci da sam ti ja dao dozvolu :lol:
 
darkonije:
Plaća se Sokoju... Danas se sve plaća njima... Ako je mrtav onda i više- zbog održavanja.
To bi, valjda, trebalo da znaju oni zaduženi za zaštitu intelektualne svojine... Medjutim, nije sigurno da u Srbiji postoji podrška za ključne reči: zaštita, intelkt, svojina...

Pa nije to Lenjin pa da ga održavaju?
 

Back
Top